Beko, 1.2 milyon TV ihraç edecek

Hürriyet Haber
23 Şubat 2000 - 00:00Son Güncelleme : 23 Şubat 2000 - 00:01

BEKO iç ve dış piyasalar için geliştirdiği yeni televizyon modelleri, DVD player, dijital uydu alıcısı ve yeni bilgisayar modelini düzenlediği bir şov ile tanıttı.

Beko Elektronik Genel Müdürü Aydın Çubukçu, yeni televizyonların üretiminde yüzde yüz Beko teknolojisi kullanıldığını ve televizyonların ihracat yapılacak ülkelerin standartlarına göre tasarlandığını söyledi.

Bu yıl için televizyon ihracat hedeflerinin 1 milyon 200 bin adet olduğunu belirten Çubukçu, ‘‘Beko televizyonlar dünya pazarlarında tanınmakta ve gelişmiş teknolojisi ile beğeni toplamaktadır, biz de bir yandan maliyet indirimleri yaparken, diğer yandan üstün özellikli ürünler geliştirmeye devam ediyoruz’’ dedi.

YENİ ÜRÜNLER

Beko Digiflat: Beko'nun düz ekran televizyonu olarak üretilen Digiflat, surround ses, 5 band grafik ekolayzır, otomatik kanal yerleştirme sistemi, uzay ses efektlerine sahip.

Beko Dolby Pro Logic TV: Dev ekrana sahip olan Dolby Pro Logic TV, incredible, hall ve matrix ses modları, Pal Scream renk sistemi, istenmeyen programların atlanması ve doğrudan kanal seçimi gibi özelliklere sahip bulunuyor.

Beko Projeksiyon TV: Yeni Beko modellerinin en büyüğü olarak tanıtılan Projeksiyon TV 150 ekran boyutunda küçük bir sinema perdesi büyüklüğünde.

Beko Widescreen TV: 70 ve 74 ekran büyüklüğünde iki ayrı alternatife sahip Widescreen TV, 5 banda grafik ekolayzır, sub woofer hoparlör, otomatik ses seviye kontrolü, tek bir tuşla önceden seyredilen programa ulaşma özellikleri bulunuyor.

Beko DVD-3000: Beko tarafından üretilen DVD Player'lar, DVD ve VCD disketlerini oynatabilme, CD çalabilme, farklı dillerde konuşma ve 32 dilde altyazı seçme olanağı sunuyor.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı