« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bekleyin, geliyorum

Sivaspor’un uzun süredir sakat olan futbolcusu Mehmet Yıldız, ikinci yarının ilk ya da ikinci haftasında sahada olacağını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda  konuşan Mehmet Yıldız “İkinci yarıda Sivasspor başarılı olacak. Sakatlığım hedeflerimi değiştirmedi. Büyük takıma gitme hedefim devam ediyor, ama önce iyi performans sergilemeliyim” dedi.

İKİNCİ YARIDA SAHADA OLACAĞIM

Tedavim çok iyi geçti. Bur aksilik çıkmazsa 2 Ocak’ta koşulara başlayacağım.

Bir aksilik çıkmazsa ikinci devrenin ilk ya da ikinci haftasında sahada olacağım.

Benim yaşadığım çok farklı bir sakatlık. Daha önce böyle bir sakatlık yaşamadığım için, tecrübesizlikle birlikte erkenden dönme arzum, sakatlığımın nüksetmesine neden oldu.

Şu an için geldiğimi nokta çok iyi. Kendimi iyi hissediyorum. Umarım bir aksilik yaşamayız.

SİVASSPOR’UN BAŞARISI TEK BİR OYUNCUYA BAĞLI OLAMAZ

Benim yokluğum nedeniyle Sivasspor’un istediği sonuçları alamadığı yorumunu doğru bulmuyorum. Bir takım sadece tek bir futbolcuya endeksli değildir.

Bu sezon alınan beklenmedik sonuçlar beni inanılmaz derecede üzdü. Umarım, bu talihsiz dönemi geride bırakır ve ikinci yarıda istediğimiz sonuçları alırız.

BÜLENT UYGUN’UN KALMASINI İSTERDİK

Bülent Uygun, hiç antrenörlük deneyimi olmamasına karşın, Sivasspor’u başarılı yerlere getirdi. Bir Anadolu takımını iki sene üst üste ligin ilk yarısını lider bitirmesini sağladı.

Şampiyonlar Ligi’ne gitmemizi sağladı. Bu sezonki istenmeyen sonuçların alınmasını kimse istemezdik, ama kurumlar kalıcı, şahıslar geçici… Böyle şeyler olabilir.

MUHSİN ERTUĞRAL’LA BAŞARILI OLACAĞIMIZA İNANIYORUM

Bülent Uygun’un başarılı olup, görevine devam etmesini isterdim. Şimdi Muhsin Ertuğral’la aynı başarıyı yakalamak istiyoruz.

İkinci yarıda daha iyi olacağız. Oturmuş bir kadromuz var. Ben de elimden gelen katkıyı sunacağım. Biz ilk yarının sonundaki ivmeyi ikinci yarıda da sürdüreceğiz.

BÜYÜK TAKIMLARA GİTME HEDEFİM DEVAM EDİYOR

İkinci yarıda istediğim performansı gösterirsem, sezon sonunda benim adıma bir transfer olabilir.  Yaşadığım sakatlık hedefimi değiştirmedi. Sakatlanmadan önce büyük takımların gündemindeydim. Kariyer planlamamda büyük takımda oynamak var; ama önce sakatlığımın tam olarak geçmesi ve eski performansıma ulaşmam gerekiyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz