GeriFutbol "Beklentileri karşılayamazsak UEFA yaptırım uygulayacak"
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Beklentileri karşılayamazsak UEFA yaptırım uygulayacak"

"Beklentileri karşılayamazsak UEFA yaptırım uygulayacak"

UEFA yetkilileri ilgili Cenevre'de bir görüşme yapan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, yönetim kurulu üyesi Yunus Egemenoğlu ve Baş Hukuk Müşaviri İlhan Helvacı ile birlikte yurda döndü.

THY'ye ait bir uçakla 22.05'de Cenevre'den İstanbul'a gelen TFF Başkanı Aydınlar, Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını yanıtladı.

26 Ocak'ta gerçekleştirilecek olağanüstü genel kurul ile ilgili UEFA yetkileri ile bilgi alışverişinde bulunduklarını belirten Aydınlar, " Bu görüşmede onların bizden beklentilerini öğrendik. Bizim o beklentilere cevap vermediğimiz takdirde Türkiye'ye uygulayacağı müeyyideleri konuştuk. Çok olumlu bir görüşme ve konuşma oldu" dedi.

UEFA'NIN BEKLENTİLERİ VAR

Bir gazetecinin, "Toplantıdan sonra yaptığınız açıklamaların dışında da yazılanlar oldu" sorusu üzerine Aydınlar, "Evet ben de internet sitelerinde okudum. Sizin içişlerinize karışmayız gibi söylemler çıkmış. Ben böyle bir kelime kullanmadım. Kesinlikle onların bu süreç ile ilgili beklentileri var. Bu beklentileri alacağımız kararlarla karşılayamazsak, uygulayacakları bir takım yaptırımları olduğu kesin" dedi.

Basın mensuplarının, "Yaptırımlar nelerdir" sorusunu TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar yanıtsız bıraktı.

AYDINLAR: 8 TAKIMIN ADI GEÇİYOR


Yorumları Göster
Yorumları Gizle