Futbol Beklentilere cevap verecek gücümüz var
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Beklentilere cevap verecek gücümüz var

Trabzonspor’un kaptanı Hüseyin Çimşir, "Çok iyi bir kadromuz var. Sezon sonunda Trabzonspor’u hak ettiği yerlere çıkarmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız" dedi.

SÜPER Lig’de 135 hafta sonra çıktığı zirvedeki yerini sezon sonuna kadar korumaya niyetli olan Trabzonspor’da, yarınki Konyaspor maçı öncesi tüm hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor. Bordo mavili kulübün başkanı, yöneticiler ve teknik heyet şampiyonluk konusunda temkinli açıklamalarda bulunurken futbolcular kendi aralarında iddialı açıklamalarda bulunuyorlar.

Bordo mavili takımın kaptan Hüseyin Çimşir, beklentilere cevap verecek güçte bir takım olduklarını söyledi. Kaptan Hüseyin Çimşir, şampiyonluk söylemleri için henüz erken olduğunu belirtirken, "Çok iyi bir kadromuz var.

Prim düzenlemesi

Beklentilerin yüksek olduğunun da farkındayız. Bu beklentilere en iyi şekilde cevap vermeye çalışıyoruz ve bu güçte bir takımız. Sezon sonunda Trabzonspor’u hak ettiği yerlere çıkarmak için elimizden gelenden fazlasını yapacağız" diye konuştu. Öte yandan geçtiğimiz hafta oynanan Antalyaspor maçı sonrası soyunma odasına inerek galibiyet primini iki katına çıkaran bordo mavili kulübün başkanı Sadri Şener’in, Konyaspor maçı priminde de bir düzenlemeye gidebileceği öğrenildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle