Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bekle istediğini alırız

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Baliç’in Real Madrid’e verilmesinden sonra, harekete geçen Rıdvan Dilmen, Yıldırım’dan futbolcu istedi. Başkan ise ‘Acele etme. Dilediğin futbolcuyu alacağız’ dedi.

Biliyordum

Fenerbahçe Teknik Direktörü Rıdvan Dilmen, Baliç'in transferinin uzun süredir gündemi meşgul ettiğini belirterek, ‘‘Kendisiyle sürekli görüştük. Gitmek istediğini söyledi. Saygı duymak gerekiyor. Bu yüzden de hazırlık maçlarında oynatmadım. Real'de başarılı olmasını dilerim’’ dedi.

Yenisini alırız

Dilmen, Boşnak futbolcunun yerine bir oyuncunun da alınacağını da söyledi. Rıdvan Dilmen ile konuşan Başkan Aziz Yıldırım ise ‘‘İstediğini alacağız ama acele etme. TSYD Kupası'ndan sonra ihtiyacımız olan futbolcuyu, istediğin futbolcuyu alırız’’ dedi. Halil ÖZKAN

Veda fotoğrafı

Uzun süren bir pazarlığın ardından Real Madrid'e transfer olan Elvir Baliç dün takım arkadaşları ve Fenerbahçe'yi takip eden basın mensupları ile vedalaşarak İspanya'ya gitti. ‘‘Real benim hayalimdi ama İspanya'ya gitmek için Türkiye'den ayrılmak istemeyen eşimi zor ikna ettim’’ diyen Baliç bugün resmi sözleşmeye imza atacak.
Bunları da Beğenebilirsiniz