ÇORUM HABERLERİ

Bekiroğlu Ve Anaç’tan Esnaf Ziyareti

IHA
27.10.2015 - 15:36Son Güncelleme :

AK PARTİ ÇORUM, TEŞKİLATLARINI 1 KASIM SEÇİMLERİNE SAYILI GÜNLER KALA PARTİ ÇALIŞMALARINI ARA VERMEDEN DEVAM ETTİRİYOR

IHA

AK Parti Çorum Teşkilatları, 1 Kasım seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.
AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu ile Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, Küçük Sanayi Sitesi’nde esnafları ziyaret etti. Esnaflara bol kazanç dileyerek Bekiroğlu ve Anaç, AK Parti’nin esnaflar ve sanayicilere yönelik yeni politikalarını anlatarak 1 Mayıs seçimlerinde partilerine destek istediler.
İlk olarak Çorum Süt Üreticileri Birliği’ni ziyaret eden Bekiroğlu ve Anaç, birlik başkanı Sabri Boyraz ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek birliğin çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Süt Üreticileri Birliği Başkanı Sabri Boyraz, birlik olarak günlük 30 ton süt alımı yaptıklarını belirterek, alınan sütlerin ulusal firmalara satışının yapıldığını söyledi. 600 üreticiden süt alımı yaptıklarını dile getiren Boyraz, üreticilerin yanı sıra Çorum ekonomisine de katkı sunduklarının altını çizdi.
AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu ise, AK Parti olarak Çorum ve ülke ekonomisine katma değer sağlayan her işletme ve girişimcinin yanlarında olduklarını vurguladı.
1 Kasım seçimlerinin hayati bir dönüm noktası olduğunu, ülkenin geleceğinin oylanacağını bir seçim olduğunu dile getiren İl Başkanı Bekiroğlu, “Allah bu ülkeyi bir daha IMF kapılarına muhtaç etmesin. Bir daha bu ülkeye koalisyon kaosları yaşatmasın. Her alanda yapılan reformlarla atağa geçen Türkiye büyük bir değişim ve dönüşüm yaşadı. Bu ülkenin muasır medeniyetler seviyesine ulaşması için 13 yılda hayal dahi edilemeyen projeleri gerçekleştirdik. Ama işimiz bitmedi. Çünkü ülkemizde milletin birliğine, beraberliğine kardeşliğine göz dikenler var. Bu millet kardeşliğimize, birlik ve beraberliğimize göz dikenlere en güzel cevabı sandıkta verecektir” diye konuştu.
7 Haziran seçimlerinin öncesinde olduğu gibi ülkemizin kazanımlarının 1 Kasım’dan sonra da devam edeceğinin altını çizen Bekiroğlu, “Ekonomimiz daha da yükselen değerlere ulaşacak. Ülkemizde istikrar ve güven olmalı. Çünkü hem yerli, hem yabancı yatırımcılar ancak istikrarın, güvenin olduğu, yarınlarının ne olacağını görebildikleri ölçüde yatırıma yönelirler" şeklinde konuştu.
ÜLKENİN ÖNÜ AÇILMALI
Türkiye’nin 7 Haziran’dan sonra var olan siyasi belirsizliği ortadan kaldırmak ve önünü görmek istediğini dile getiren AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç ise, "7 Haziran’dan sonra ortaya çıkan siyasi belirsizlik 1 Kasım seçimleriyle ortadan kalkmalı. Milletimiz yeniden bir değerlendirme yapıyor. İnanıyorum ki 1 Kasım akşamı sandıktan tek parti iktidarı çıkacak. Tek başına iktidar AK Parti’den başkası değildir. Diğer siyasi partilerin zaten böyle bir hedefi yok. 1 Kasım seçimleri yeniden istikrarsızlık doğurmamalı. Seçimler yeniden Türkiye’nin önünü açmalı. Bunun kararını millet verecek. Halkımıza inanıyor ve güveniyoruz. Şimdiden 1 Kasım seçimleri hayırlı olsun. Halkımızla beraber yürüyeceğiz ve mutlu sona birlikte ulaşacağız” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Bekiroğlu Ve Anaç’tan Esnaf Ziyareti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 15 36’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bekiroğlu Ve Anaç’tan Esnaf Ziyareti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı