« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bekir'in talipleri çok

Bursaspor yönetiminin kendisine haber vermeden sözleşmesinde bulunan 1 yıllık opsiyonu uzattığı Bekir Ozan Has'ın TFF’ye şikayette bulunduğu ve Gaziantepspor ile anlaşmaya yakın olduğu bildirildi.

EMRE KOŞAK - BURSA / DHA
SON GÜNCELLEME

Yakın çevresine yeşil beyazlı takımdan ayrılacağını söyleyen 26 yaşındaki Bekir için yönetim de formül arayışına girdi. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın Bekir Ozan Has’a karşılık Beşiktaş’tan eski öğrencisi Serdar Kurtuluş’u istediği gelen haberler arasında. Hem sağ bekte, hem de ön libero mevkinde oynayan Serdar’ın da Bursa’ya gelmeye sıcak baktığı öğrenildi. Her iki kulübün yetkililerinin yakın zamanda bir araya gelerek bu takasa son noktayı koymayı planladığı iddia edildi. Bu arada Trabzonspor’un da Bekir Ozan için temasa geçtiği ve Tayfun Cora takası önermeye hazırlandığı belirtildi.

HASAN KABZE ÖNERİLDİ

Transfer çalışmalarını sürdüren Bursaspor’a menajerler tarafından da bir çok isim öneriliyor. Geçen sezon başında yeşil beyazlı takıma transferi gündemi gelen ancak tercihini Fransa’nın Montpeiller ekibinden yana kullanan Hasan Kabze’nin menajerler vasıtasıyla Bursaspor’a yeniden tavsiye edildiği öğrenildi. Rusya’dan sonra gittiği Fransa’da istenilen performansı gösteremeyen tecrübeli golcü için teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın vereceği karar bekleniyor.


Bunları da Beğenebilirsiniz