« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bekir'den sevindirici haber

Denizli'de, kullandığı otomobilin şarampole yuvarlanması sonucu yaralanan milli atlet Bekir Karayel'in sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 25 Ağustos Cumartesi günü Denizli-Afyon Karayolu Aşağı Dağdere köyü yakınlarında kontrolden çıkarak şarampole yuvarlanan otomobilden yaralı olarak çıkarılan ve Pamukkale Üniversitesi'ne kaldırılan milli atlet Bekir Karayel'in serviste tedavisine devam edildiğini belirtti.

Milli atleti her gün ziyaret ettiğini ve doktorlardan durumu hakkından bilgi aldığını dile getiren İbanoğlu, “Bekir Karayel kısa sürede sağlığına kavuştu. Doktoru 30 Ağustos Perşembe günü taburcu edilebileceğini söyledi' dedi.

25 Ağustos Cumartesi günü Muğla'dan Ankara'ya giden milli atlet Bekir Karayel'in kullandığı 06 BK 646 plakalı otomobilin, Denizli-Afyon karayolu Aşağı Dağdere köyü yakınlarında şarampole devrilmesi sonucu, maraton koşucusu milli atlet Erkan Kuş olay yerinde, krosçu Kasım Uludağ ise hastaneye kaldırılırken yolda hayatını kaybetmiş, Bekir Karayel, beraberindeki Hakan Karayel, Atilla Keşan ve atlet Can Küçükbilgili de yaralanmıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz