Futbol Bekir şampiyonluk istiyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bekir şampiyonluk istiyor

Bekir şampiyonluk istiyor

Fenerbahçeli futbolcu Bekir İrtegün, tek hedeflerinin şampiyonluk olduğunu belirterek, “Karnemizi başarılarla süsleyerek şampiyon olmalıyız” dedi.

Fenerbahçe Gazetesi'nin 86. sayısında röportajı yer alan savunma oyuncusu, camiaya şampiyonluk hediye etmek istediklerini kaydederek, şu ifadeleri kullandı:
“Bizim şu anki tek hedefimiz şampiyon olmak. Biz şampiyon olacaksak eğer, bunu en iyi şekilde yerine getirmeliyiz. Karnemizi başarılarla süsleyerek şampiyon olmalıyız. Ben nasıl ki Aykut hocanın Fenerbahçe için bir şans olduğunu düşünüyorsam aynı şekilde Fenerbahçe de Aykut hoca için büyük bir şans. Taşları yerinden oynatıp daha sağlam temellere oturmak için çaba harcıyor. Takım içinde yer alan her oyuncunun hedefi Fenerbahçe'yi şampiyon yapmak. Çünkü herkes tek bir vücut oldu. Başarıya inandık. Tek isteğimiz şampiyonluğu camiamıza ve taraftarımıza hediye etmek. Ben her zaman Fenerbahçe camiasının içinde yer almak istiyorum. Fenerbahçe'yi çok seviyorum. Uzun yıllar da bu takıma hizmet etmek isterim.”

Fenerbahçe'de ara dönemde transfer yapılmamasının, takıma olan güveni gösterdiğini ifade eden Bekir, şunları kaydetti:
“Hocamız bize her defasında güvendiğini, bizim başarıyı hak ettiğimizi dile getiriyor. Bizim başarabileceğimize inanıyor. Antrenman öncesi, sonrası ve maçtan önce yaptığı konuşmalarıyla bize inandığını gösteriyor. Bunun dışında ara transfer dönemince transfer yapılmadı. Aynı kadro ile devam edilmek istendi. Bu da bize karşı olan güveni gösteriyor. Sadece Aykut hocanın değil, başkanımızın ve tüm Fenerbahçe camiasının bize karşı olan güvenini de ortaya koymaktadır. Her zaman üzerinde durduğum bir konu vardır ki o da güvendir. Sahada alacağınız skor çok önemlidir. Bu skoru da sporcunun kendine olan güveni, camianın takıma olan güveni, taraftarın güveni etkilemektedir. Ben bu güveni sağladığımızı düşünüyorum. Bunun meyvelerini Antalyaspor, Trabzonspor ve Manisapor maçlarında almaya başladık. Bunun devamının geleceğine de yürekten inanıyorum.”

“EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Gaziantepspor'da uzun yıllar forma giydiğini hatırlatan Bekir, Fenerbahçe'ye geldiğinde çalışma disiplininin çok farklı olduğunu gördüğünü kaydederek, “Ancak samimi olarak söylemem gerekirse, futbolcu olmanın gerçek keyfini Fenerbahçe forması ile yaşıyorum” dedi.

Bekir'in ifadeleri şöyle:
“Buradaki ortam, çalışma disiplini, maçlardaki atmosfer hepsi birbirinden özel. Çünkü biz burada en iyisi olmak için çalışıyoruz. Bu atmosferi daha da güzel hale getirebilmek için en iyisini yapmak adına buradayız. Anadolu'da herhangi bir takımda maksimum 5 tane iyi seviyede oyuncu çıkarabiliyorsunuz. Ama burada takımda bulunan her oyuncu birbirinden değerli ve kaliteli... Bu denli kaliteli sporcularla bir arada oynamak kendimi geliştirmemde önemli bir paya sahip. Ancak samimi olarak söylemem gerekirse, futbolcu olmanın gerçek keyfini Fenerbahçe forması ile yaşıyorum.”

Yorumları Göster
Yorumları Gizle