« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bekir oynamak istiyor

Fenerbahçe futbol takımının savunma oyuncularından Bekir İrtegün, yeterince forma şansı bulamadığına üzüldüğünü söyledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe futbol takımının savunma  oyuncularından Bekir İrtegün, takımda çok fazla forma şansı bulamamasının  kendisini üzdüğünü belirterek, “Fenerbahçe'ye gelirken her şeyin çok farklı  olacağını düşünmüştüm, ama ne yazık ki şu ana kadar takımıma yeterince katkı  sağlayamadım” dedi.

 Bekir, FB TV'ye yaptığı açıklamada, antrenmanlarda çok çalışıp, kendisini  hazır tutmaya çalıştığını, tekrar forma şansı bulabilmek için elinden geleni  yaptığını söyledi. İzin günlerinde de bazı arkadaşlarıyla antrenman yaptığını  vurgulayan Bekir, “Ayrıca antrenmanlar bittikten sonra özel çalışmalar  yapıyoruz. Bir gün bana da şans gelecek ve ben de kendi yerimde oynadığımda bu  fırsatı en iyi şekilde değerlendireceğim” şeklinde konuştu.

 Profesyonelce yaşamadığına dair çıkan haberlerden çok rahatsız olduğunu  kaydeden Bekir, “Sorumluluklarımın ve nerede olduğumun bilincindeyim.  Fenerbahçe'ye gelip bu fırsatı değerlendiremeyen birçok insan oldu. Bunlara  yıllarca şahit olduk. Yaşantıma dikkat ediyorum. Bugüne kadar profesyonellik dışı  yaşamım olmadı, olamaz da” diye konuştu.

“KÖTÜ KONUMDAN KURTULACAK OLAN YİNE BİZİZ”

 Bekir, son dönemde düşüş içinde olduklarını, bu düşüşten çıkmak için  takım olarak iyi çalışıp, ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.
 “Sezon başında 8'de 8 yapan da bu takımdı” diyen Bekir, “Bu kötü  konumdan kurtulacak olan da yine biziz. Ankaragücü maçı bizim için önemli bir  fırsat ve biz bu fırsatı iyi değerlendirerek moral bulmak istiyoruz” dedi.

 Bekir, Ankaragücü maçının seyircisiz olmasının kendilerini olumsuz  etkileyeceğini, ancak artık hiçbir bahaneye sığınma haklarının olmadığını ifade  ederek, sözlerini şöyle tamamladı:  “Artık hiçbir engeli dert etmeden bu maçtan alnımızın akıyla çıkıp  camiamızı mutlu etmemiz gerekiyor. Mutlaka seyircimiz olsa daha iyi olurdu, ama  onlar olmadan da bunu başarmalıyız. Şimdi lig adeta yeni başlıyor. Bizim için bu  noktadan sonra detaylara ve bahanelere yer yok, çıkıp iyi oynayıp  kazanmalıyız.”

"

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler