« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bekir: Hedefimize vardık

Fenerbahçeli futbolcu Bekir, üst üste aldıkları mağlubiyetlerin ardından, tekrar çıkışa geçtikleri Ankaragücü maçından sonra, devre arasına kadar bütün maçları kazanma hedeflerini gerçekleştirdikleri için mutlu olduklarını ifade etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Bekir, Altay maçından sonra düzenlenen basın toplantısında, ligin ilk bölümünde yaptıkları hataları tekrarlamadan, sarı-lacivertli camiaya gönül verenlerin yüzünü güldürmek istediklerini kaydederek şöyle konuştu:

“Tatilden önceki son maçtı ve çok ciddi baktık bu maça. Ankaragücü maçından sonra, kalan bütün maçlardan yüzümüzün akıyla çıkma hedefimiz vardı. Bunu başardığımız için çok mutluyuz. Belki oyun olarak zaman zaman iyi şeyler olmadı. İkinci yarı için tatil yapıp kampa gireceğiz. İkinci yarının çok zor geçeceğini herkes biliyor. Bu anlamda gerçekten iyi çalışıp, ilk yarıdaki hataları yapmadan, bize gönül verenlerin yüzünü güldürmek istiyoruz.”
Fenerbahçeli futbolcu, “İlk yarıda fazla oynama şansı bulamadığı, bu nedenle geleceği için bir değerlendirme yapıp yapmayacağı” sorusuna, şöyle yanıt verdi:

“Öyle şey aklımın ucundan bile geçmiyor. Gönül isterdi ki daha fazla şans bulayım. Bulduğum şansı elimden geldiği kadar değerlendirmeye çalıştım. İkinci yarı, bu takımın, her elemanına ihtiyacı olacak. Sadece oynayarak değil, bazen oynamadan da takıma katkı yapmak gerekiyor. İkinci yarı çok daha fazlasını yapıp, bunu başaracağız. İlk yarı benim için adaptasyon süreci olarak geçti.”

Bu arada, Fenerbahçeli futbolcular 4 Ocak 2010'a kadar izin yapacak.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler