KAHRAMANMARAŞ HABERLERİ

"Bekir Develi İle Ünlü Mamuller" Stand-up Gösterisi

IHA
26.10.2015 - 12:19Son Güncelleme :

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI GENÇLİK MERKEZLERİ TARAFINDAN DÜZENLENEN KARİYER SOHBETLERİ KAPSAMINDA "BEKİR DEVELİ İLE ÜNLÜ MAMULLER" STAND-UP GÖSTERİSİ YAPILDI.

IHA

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Merkezleri tarafından düzenlenen Kariyer sohbetleri kapsamında Kahramanmaraş’ta, "Bekir Develi ile Ünlü Mamuller" adlı stand-up gösterisi yapıldı.
Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’ndeki gösteriye Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Emre Topoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Gençlik Merkezi Müdürü Ahmet Asım Demirdöğen ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Topoğlu burada yaptığı konuşmada, "Size bir çok tanım yapabiliriz ama biz açık ve net söylüyorum, manevi değerlerine sahip olan bir gençlik istiyoruz" dedi.
Daha sonra sahneye çıkan Bekir Develi’ye gösteri sonrası çiçek verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kahramanmaraş haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kahramanmaraş ilinden "Bekir Develi İle Ünlü Mamuller" Stand-up Gösterisi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Ekim 2015 tarihinde saat 12 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Bekir Develi İle Ünlü Mamuller" Stand-up Gösterisi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı