Dünya Haberleri

  Bekarlığa veda partisinde tacize 7 yıl hapis

  Aynur TATTERSALL/ LONDRA, (DHA)
  22.04.2009 - 18:41 | Son Güncelleme:

  İNGİLTERE'de 33 yaşındaki Lousi Palmer, arkadaşlarına verdiği ‘Bekarlığa veda' partisinde genç bir kadına cinsel tacizde bulunduğu için 7 yıl hapse mahkum oldu.

  İngiltere’nin West Midlands bölgesinde geçen Temmuz ayında genç bir kadına cinsel tacizde bulunduğu iddiası ile tutuksuz olarak yargılanan Lousi Palmer’in suçu ispatlanarak 7 yıl hapse mahkum edildi.

  İngiltere’nin West Midlands bölgesinde geçen Temmuz ayında meydana gelen olayda, birgün sonra dünya evine girecek olan Lousi Palmer arkadaşları ile bir gece klübüne giderek parti yaptı. Palmer gecenin ardından yolda tanıştığı adı açıklanmayan genç kadına evlenmek üzere olduğunu ve evlenmeden önce son bir kez daha cinsel ilişkiye girmek istediğini söyleyerek yanaştı. Genç kadının reddetmesi üzerine şiddete başvurduğu ve cinsel tacizde bulunduğu sokak kameralarıyla tespit edilen Palmer hemen gözaltına alındı ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Buna rağmen nişanlısı Amanda Palmer evlilikten vazgeçmedi ve çift üç hafta sonra dünya evine girdi.
  Bournemuth Ceza Mahkemesinde görülen son davasında 33 yaşındaki Lousi Palmer, taciz olayında suçlu bulundu ve 7 yıl hapse mahkum edildi.

  Eşini dava boyunca destekleyen ve suçsuz olduğuna inanan çiçeği burnunda gelin Amanda Palmer, hakimin verdiği 7 yıl hapis cezasını duyunca mahkemede gözyaşlarına boğuldu. Eşinin düğünden bir gün önce böyle bir suç işleyebileceğine başından beri inanmadığını söyleyen genç kadın verilen karar karşısında şok oldu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı