Dünya Haberleri

  Bekarların gözdesi nişanlandı

  Hürriyet Haber
  13.08.2009 - 00:10 | Son Güncelleme:

  Ne Hollywood starı, ne güzellik kraliçesi. O, dünyanın en güzel prensesi. Herkes peşindeydi ama o artık "beyaz atlı prensini" buldu.

  Dünyanın en güzel prensesi

  İsveç kraliyet ailesinin en küçük prensesi Madeleine, beş yıldır arkadaşlık yaptığı avukat Jonas Bergström ile nişanlandı.

  Kraliyet ailesinin basın sekreterliğinden yapılan açıklamada, 27 yaşındaki Madeleine'in 30 yaşındaki Jonas Bergström ile ne zaman nişanlandığı hakkında ayrıntı verilmedi.

  Bekarların gözdesi nişanlandı

  Prenses ve nişanlısı Jonas Bergström.

  Açıklamada, Prenses Madeleine'nin düğününün ablasının düğününden ve 2010 genel seçimlerinden sonra yapılacağı bildirildi.

  Prenses Madeleine'in ablası Veliaht Prenses Victoria, geçen Şubat ayında iş adamı Daniel Westling ile nişanlanmıştı.

  HEM PRENSES HEM DÜŞES

  İsveç Prensesi Madeleine, "Hälsingland ve Gästrikland Düşesi" aynı zamanda. Tam ismi Madeleine Thérèse Amelie Josephine. 27 yaşında ve İsveç tahtının üçüncü sıradaki varisi. Hukuk, bilgisayar ve güzel sanatlar eğitimi alan Prenses tam bir sporcu. Binicilik dalında Anna Svensson takma adıyla katıldığı yarışlarda şimdiye kadar pek çok ödül kazandı.

  MEDYADAN HEP KAÇTI

  Fransız dergisi "Voila" tarafından geçen haftalarda yapılan bir anket sonucunda "Dünyanın En Güzel Prensesi" seçilen Prenses Madelaine, bir zamanlar Monaco prensesleri ya da İngiliz Kraliyet Ailesi'nin prensenleri gibi sakandallara karışmak bir yana medyadan da köşe bucak kaçıyor.

  Medya onu bir tek İsveç'in başkenti Stockholm'de yapılan Nobel ödül törenlerinde ya da yardım kuruluşlarının düzenledikleri etkinliklerde görüntüleyebiliyor. 

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı