« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Behzat Ç. Gençlerbirliği'nde

Televizyonda son zamanların ünlü polisiye dizisi “Behzat Ç.”nin ekibi yarın Gençlerbirliği'nin altyapı futbolcularıyla bir araya gelecek.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Beştepe İlhan Cavcav Tesisleri'nde saat 17.00'de gerçekleştirilecek söyleşiye Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav ile birlikte dizinin oyuncuları Erdal Beşikçioğlu (Behzat Ç.), Fatih Akman (Harun), İnanç Konukçu (Hayalet), Berkan Şal (Akbaba) katılacak.

Ankara Emniyeti'nin Cinayet Bürosu'nda çalışan bir başkomiser ve ekibinin başından geçenleri konu alan televizyon dizisi, hikayesini uzun yıllar Ankara'da yaşayan Emrah Serbes'in romanlarından aldı. Dizideki kahramanlardan başkomiser Behzat Ç'nin koyu bir Gençlerbirliği taraftarı olduğu bildirildi. Erdal Beşikçioğlu'nun canlandırdığı karakter birçok bölümde kırmızı-siyahlı armalı kupayla göründü, çalışma masasının üzerinde ise bir Gençlerbirliği flaması bulunuyor.

Gençlerbirliği altyapısı, yıllardan beri sürdürdüğü Gençlik Geliştirme Projesi kapsamında birçok ünlüyü altyapı futbolcularıyla buluşturdu. Can Dündar, Harun Tekin, Tanıl Bora, Akif Kurtuluş gibi birçok isim, genç futbolcularla hayata ve futbola dair söyleşiler gerçekleştirdi.

Bunları da Beğenebilirsiniz