Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Behçet Andaç Peker'in cenaze töreni yapıldı

Antalya'da evinde ölü bulunan Eski Muğla Karate İl Temsilcisi Karate Antrenörü Behçet Andaç Peker (34) için Muğla'nın Ortaca ilçesinde cenaze töreni düzenlendi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yakınları tarafından Antalya Adli Tıp Kurumu morgundan alınan Peker'in cenazesi Ortaca'ya getirildi ve Merkez Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye Ortaca Kaymakamı Mustafa Gürdal, Dalaman Kaymakamı Ahmet Deniz, Muğla Gençlik ve Spor Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu ile yakınları katıldı. Peker'in cenazesi daha sonra annesinin de bulunduğu mezarlığa defnedilmek üzere Kocaeli'nin Gölcük ilçesine bağlı Değirmendere beldesine götürüldü.

Muğla Gençlik ve Spor Müdürü Hacıcaferoğlu, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Andaç spor camiasına katkıları olan sevilen bir arkadaşımızdı. Çok güzel anılar bıraktı. Ani ölümü hepimizi çok üzdü. Spor camiasının başı sağ olsun. Andaç adına iyi şeyler yapacağımızı düşünüyorum. Adına turnuvalar düzenleyeceğiz. Behçet Andaç Peker'in adını yaşatacağız” dedi.

2009-2010'da Muğla Karate İl Temsilciliği yaptığı belirtilen Andaç'ın Muğla'nın Ortaca ilçesinde yaşayan annesi Rahime Peker 5 ay önce boğazı kesilerek öldürülmüştü. Peker'inde annesinin ölümünün ardından Antalya'ya taşındığı öğrenildi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler