Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beğenirsem alırım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Raşit Çetiner de Mustafa İzzet'in kardeşi Kemal'in peşinde

Mİllİ Takımlar Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin Leicester City'de oynayan Mustafa İzzet'i milli takıma almasının ardından Ümit Milli Takım Antrenörü Raşit Çetiner de milli formayı giymek isteyen kardeşi Kemal İzzet'i yakın takibe aldı.

MİLLİ takımlar teknik direktörü Mustafa Denizli'nin Leicester City'de oynayan Mustafa İzzet'i milli takıma almasının ardından ümit milli takım antrenörü Raşit Çetiner'de milli formayı giymek isteyen kardeşi Kemal İzzet'i yakın takibe aldı.

Mustafa Denizli'nin İngiltere Premier Ligi'nin Leicester City Takımı'nda oynayan Kıbrıslı asıllı Türk futbolcu Mustafa İzzet'i milli takıma davet ettiğini belirten Raşit Çetiner'de 19 yaşındaki Kemal İzzet'i de gündemlerine aldığını belirtti.

Ağabeyi gibi 4 yaşında futbola başlayan ve orta saha oyuncusu olan Mustafa İzzet'i İngiltere'ye giderek izleyeceğini söyleyen Raşit Çetiner, 'Ümit milli takımın kadrosunu güçlendirmek ana hedefimiz. Mustafa İzzet'i de gidip izleyeceğim. Beğenirsem kadroya alacağım' dedi.

Ümitler Romanya önünde

AVRUPA Şampiyonası'na hazırlanan ümit milli takımı, bugün Adana'da Romanya Ümit Milli takımıyla oynayacak. 5 Ocak Stadı’ndaki maç saat 13.30’da başlayacak. Ümitlerimiz karşılaşmadan galibiyetle ayrılmak istediklerini söylerken çalışmalarını 2 gündür Adana'da sürdüren ümit milli takımının antrenörü Raşit Çetiner, ‘‘Hedefimiz, Avrupa Şampiyonası'nda başarılı olarak Sidney'de yapılacak olimpiyatlara katılmak‘‘ dedi. Raşit Çetiner, Avrupa Şampiyonası'na kadar her ay bir kamp ve karşılaşma yapacaklarını da açıkladı, 'Bu kadronun iyi işler yapmasını bekliyorum. Hedefimiz Sidney. Bunu da başarmak için tüm gücümüzü sahaya yansıtacağız' diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz