Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bedava hocayla Euro 2016'ya!

Yılda 7 milyon Euro maaş almasına karşın EURO 2016 elemelerindeki 6 maçta sadece 2 galibiyet (1'i hükmen) alabilen Fabio Capello ile yollarını ayıran Rusya, ücretsiz olarak teknik direktörlüğe gelen Leonid Slutsky ile 4'te 4 yapıp finallere kaldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Euro 2016 Elemeleri G Grubu'nda Rusya ile Karadağ karşı karşıya geldi. Rusya ilk yarıda Kuzmin ve Kokorin (pen) ile bulduğu gollerle müsabakayı 2-0 kazanarak 2016 Avrupa Şampiyonası'na doğrudan katılmayı başardı.

Bedava hocayla Euro 2016ya MİLLİLERİMİZE BÜYÜK MÜJDE

90 dakika boyunca oyunun kontrolünü elinde bulunduran Rusya ilk yarıyı 33'te Kuzmin ve 37'de Kokorin (pen) ile bulduğu gollerle 2-0 önde kapattı. İkinci yarıda biraz daha kontrollü oynayan Rusya bulduğu pozisyonlarda son vuruşlarda başarılı olamadı. Karadağ ise karşılaşma boyunca sadece duran toptan 1 pozisyon üretebildi.

Bedava hocayla Euro 2016ya
SLUTSKY iLE 4'TE 4 YAPTILAR
Fabio Capello ile yollarını ayıran Rusya, CSKA Moskova'nın hocası Leonid Slutsky'nin hocasını ücretsiz olarak gruptaki son 4 maçta takımını başına geçirdi. Slutsky yönetiminde Rus Milli takımı 4'te 4 yaparak Euro 2016 vizesini aldı. Yıllık 7 milyon Euro maaş alan Fabio Capello ise 6 maçta sadece 2 galibiyet (1'i hükmen) alabilmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler