Dünya Haberleri

  Beckham, sperm bankasının teklifine "Yokum" dedi

  Hürriyet Haber
  10.11.2009 - 10:57 | Son Güncelleme:

  ABD'de bir sperm bankası, İngiliz yıldız futbolcu David Beckham'a spermleri karşılığında 75 milyon dolar (110 milyon TL) teklif etti. Yıldız oyuncu bu astronomik teklifi reddetti.

  Çocuklarının ünlü isimlere benzemesi için sıraya giren kadınlar sayesinde milyonlarca doları cebe indiren sperm bankaları hedef büyüttü. Attıkları her adım milyonlar eden ünlü isimler sperm bankalarının gözdesi oldu.

  ABD'nin California eyaletinde faaliyet gösteren Cryobank adlı sperm bankası, Beckham'a spermleri karşılığında 75 milyon dolar (110 milyon TL) teklif etti.    

   

  Ancak eski pop şarkıcısı Victoria Beckham ile evli olan 3 çocuk babası yıldız futbolcunun bu teklife yanıtı “Hayır” oldu.

   

  Beckham'dan olumsuz yanıt alan Cryobank, ünlü aktör Brad Pitt'e 60 milyon euro (88 milyon TL), Real Madrid'in yıldız yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo'ya ise 50 milyon euro (73 milyon TL) önerdi. İki isimden henüz yanıt alamayan bankanın “yıldız listesi”nin kalabalık olduğu öğrenildi.

   

  Cryobank daha önce de Ben Stiller, Ben Affleck, Russell Crowe, Daniel Radcliffe ve Hugh Grant gibi isimlere “benzeyen donörlerin spermlerini satışa sunmuştu.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı