« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beckham Amerika'yı salladı

İngiltere Milli Takımı ve Real Madrid'in ünlü yıldızı David Beckham, yeni takımı Los Angeles Galaxy takımına katılmak üzere TSİ bu sabaha karşı Los Angeles'a geldi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Londra'dan karısı Victoria Beckham, çocukları Brooklyn, Romeo ve Cruz ile birlikte Los Angeles Havaalanı'na gelen David Beckham, basın mensupları ve taraftarlar tarafından karşılandı. Real Madrid'in bu sezon şampiyon olmasında etkili olan yıldız futbolcu, yaklaşık 250 milyon dolara transfer olduğu Los Angeles Galaxy takımında 5 yılda 32.5 milyon dolar para alacak.

Karısı Victorio ile birlikte dünyanın en çok kazanan ünlüleri arasında yer alan David Beckham'ın yeni takımının formasıyla bugün basın mensuplarına poz vermesi bekleniyor. Almanya'da yapılan Dünya Kupası'ndan sonra İngiltere Milli Takımı'nı bırakan ve 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Elemeleri için yeniden milli takıma katılan Beckham, Sports Illustrated dergisine verdiği röportajda, “Burada tamamen bir kültür farklılığı yaşayacağımı düşünmüyorum, ama futbol düzeyinde bir değişiklik olacaktır. Ben, bunun bir parçası olmaktan dolayı sevinçliyim.

 Ben, Major Futbol Ligi'nin (MLS) elçisi olacağım. Eğer ben burada insanlara ve çocuklara futbolda ileriye gidebileceklerini, bundan iyi paralar kazanarak rahat bir yaşama kavuşacaklarını gösterebilirsem görevimi yapmış olacağım” dedi. Öte yandan Victoria-David Beckham çiftinin, ünlülerin oturduğu Beverly Hills'te 22 milyon dolara satın aldıkları, sinema yıldızları Tom Cruise ve Katie Holmes'a komşu olan villalarına bu sabah yerleştikleri bildirildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz