İZMİR HABERLERİ

Becker 35 Albatros’tan İHA’ya Ziyaret

IHA
09.10.2015 - 15:00Son Güncelleme :

BECKER 35 ALBATROS SPOR KULÜBÜ, İHLAS HABER AJANSI BÖLGE MÜDÜRÜ ÖZCAN AYDIN'I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

IHA

İzmir’i Kadınlar Basketbol 2. Ligi’nde temsil etmeye hazırlanan Becker 35 Albatros Spor Kulübü, sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanırken, Becker CEO’su ve Kulüp Başkanı Volkan Kebir İhlas Haber Ajansı (İHA) Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Bölge Müdürü Özcan Aydın ile bir araya gelen Volkan Kebir, Aydın’a Becker 35 Albatros Spor Kulübü ve gelecekteki planlarını anlattı. Becker 35 ASK olarak hedeflerinin İzmir’de kadın basketboluna ivme kazandırmak olduğunu belirten Kebir, "Amacımız her sene bir üst lige çıkıp İzmir’i Avrupa arenasında temsil etmek. Bu arada, "Karar Ver" isimli sosyal sorumluluk projemizle de özellikle kadın hakları konusunda başlattığımız çalışmaları kent geneline yaymak istiyoruz" diye konuştu.
En önemli amaçlarının, maddi imkanı olmayan kadınları spor yoluyla topluma kazandırmak olduğunu ifade eden Volkan Kebir, "Becker Türkiye’den kazandığı parayı Türkiye’nin sosyal sorunlarını çözmek için kullanmayı amaçlıyor. Karar Ver isimli sosyal sorumluluk projemizle ilk ve orta öğretimdeki maddi gücü olmayan 50 bayan öğrenciye burs, barınma, okutma imkanı vereceğiz. Üniversiteli kızlarımıza meslek kazandırma, maaşlı staj olanağı sağlayıp, köy okullarına portatif basketbol potası hibe edeceğiz. Bu bağlamda herkesten destek bekliyoruz" dedi. İHA Bölge Müdürü Özcan Aydın ise Becker 35 ASK’ya her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi. Ziyaret sonunda İHA ve Becker 35 Albatros ailesi, Becker’in hayata geçirmeyi planladığı kadın haklarına yönelik sosyal sorumluluk projeleri için el ele verdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Becker 35 Albatros’tan İHA’ya Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 15 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Becker 35 Albatros’tan İHA’ya Ziyaret haberi güncellenecektir.

İZMİR NAMAZ VAKİTLERİ

15 Aralık 2017, Cuma
 • İmsak
  06:30
 • Guneş
  08:15
 • Öğle
  13:17
 • İkindi
  15:45
 • Akşam
  18:00
 • Yatsı
  19:32
Sayfa Başı