« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Beckenbauer gibiyim

Adnan SUNGUR / TRABZON
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Genel Menajeri Özkan Sümer, ‘ Beckenbauer bile antrenörleri istifa ettiğinde, takımını çalıştırdı ve sahaya indi. Benimki neden yadırganıyor anlamıyorum’ dedi.

Trabzonspor Genel Menajeri Özkan Sümer, bu hafta oynanacak Çanakkale Dardanel maçında bordo mavili ekibin başında sahaya çıkacak. Futbolcularının yeteneklerine kimsenin bir şey diyemeyeceğini söyleyen Sümer, ‘‘Ancak ne yazık ki, kollektif futbol oynamıyoruz’’ dedi.

Bordo mavili ekibin bu sezon ligde başarılı olacağına inandığını ifade eden Özkan Sümer şöyle devam etti: ‘‘Futbolcularımızın çoğu milli takımlarda oynuyor. Eğer onları birlikte düşünüp, birlikte hareket etme noktasına getirirsek, o zaman gerçek bir takım ortaya çıkarırız.’’

Özkan Sümer, bir antrenör gibi takımın başında sahaya çıkmasının yadırganmaması gerektiğini belirterek, ‘‘Beckenbauer, antrenörleri istifa ettiğinde, takımını çalıştırdı. O, bir kulübün başkanı olduğu halde sahaya inmesi nedeniyle yadırganmadı. Ben ise genel menacerim. Sahaya inişim neden yadırganıyor anlamıyorum’’ dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz