Gündem Haberleri

  Bebek oyunu

  Hürriyet Haber
  29.04.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Fatih'te inanılmaz bir yöntemle bebek çalındı. 20 yaşlarındaki kadın, reklam filminde oynatacaklarını söyleyerek 37 günlük Emin’i kaçırdı.

  Fatih Haydar Mahallesi, Mürşit Sokak'ta 23 Nisan günü adres sormak için Ayşe Tatlı ve Döndü Erol ile diyalog kuran 20 yaşlarındaki bir kadın, kendisinin ‘Bebiko’ adlı firmadan geldiğini ve reklam filminde oynatmak için bebek aradığını söyledi. Bunun üzerine Mürşit Sokak 24 numaradaki Saniye Gayıp'ın evinde toplanan mahalleli kadınlar çocuklarını reklam filmi seçimleri için kaydettiler.

  Alışverişe çıkardı

  Çocukların isimlerini kaydederek fotoğraflarını çeken, kimliği belirsiz kadın, geçen cumartesi günü tekrar gelerek, reklam filminde oynatılmak üzere Saniye Gayıp'ın oğlu Emin Gayıp'ın seçildiğini söyledi. Aynı gün Saniye Gayıp'ı ve oğlu Emin'i yanına alan esrarengiz kadın alışverişe çıktı. Minik Emin'e elbiseler alan esrarengiz kadın daha sonra anne Saniye'ye de bir elbise vererek kabinde denemesini istedi.

  Robot resmi çizildi

  Anne Saniye kabine girince, genç kadın, küçük çocuğu alarak mağazadan ayrıldı. Elbiseyi deneyip kabinden çıkan Saniye Gayıp, çocuğunu göremeyince feryat etmeye başladı. Çevrede yapılan tüm aramalara rağmen esrarengiz kadının ve çocuğun izine ise rastlanamadı. Emniyet yetkilileri, esrarengiz kadının robot resminin çizildiğini ve yakalanması için operasyonlara başlanıldığı belirttiler.


  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı