"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

‘Bebek’li çift

Ünlü diyetisyen Ender Saraç’ın 20 yıllık eşiyle boşanma davası sürerken, sevgilisi Benan Kurtuluş geçtiğimiz yıl 25 Kasım’da bir erkek bebek dünyaya getirmişti.

Benan Kurtuluş ve Ender Saraç, New York’ta dünyaya gelen Mikail adlı bebekleriyle önceki gün Bebek’te ortaya çıktı. Mikail’i pusette gezdiren Ender Bey’in şimdilerde Benan Hanım’la evlilik hazırlıkları yaptığını da belirteyim.

Golfçüler kanatlandı!

Kemer Golf&Country Club’da bu yıl üçüncüsü düzenlenen Pegasus Golf Challenge, Türkiye’nin önde gelen golfçülerini buluşturdu. Pegasus Hava Yolları’nın sponsorluğunda 1-2 Ekim’de düzenlenen turnuvada erkekler üç, bayanlar iki kategoride yarıştı. İlk üçe girenlere kupaları, düzenlenen törenle verildi. Pegasus Hava Yolları, kazananlara ayrıca yurtiçi ve yurtdışı uçak bileti de hediye etti.

Üniversiteli oldu

Sakıp Sabancı’nın kızı Sevil Sabancı’nın işadamı Eran Tapan’la evliliğinden olan kızı Melisa Tapan, üniversiteli oldu. Melisa, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ve Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer’in de mezunu olduğu, İngiltere’nin dünyaca ünlü okullarından Richmond Üniversitesi’ne kayıt yaptırdı. Okuldaki ilk gününde babası Eran Tapan da Melisa’nın yanındaydı. Gurur duyduğunu söylediği kızını okula gönderirken duygulanan Tapan, gözyaşlarına da engel olamadı...

Aşk yeniden

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın kızı Ceyla Aysal, bir süre önce annesi Ahu Aysal’ın sahibi olduğu Hotel Les Ottomans’ın müdürü Mehmet Kırklar ile aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak kulislerde Ahu Hanım’ın bu ilişkiye sıcak bakmadığı konuşuluyordu. Kısa süre önce yollarını ayıran Ceyla Hanım ve Mehmet Bey, önceki gün İstinye Park’ta görüntülendi. El ele mutluluk pozları veren sevgililer, anlaşılan ilişkilerine kaldığı yerden devam etme kararı almış.

Kışa merhaba

Geçtiğimiz yıl Şişhane’de hizmete giren Bird, kış sezonunu partiyle açtı. Aliye Turagay ve Joost Rooijmans’nın ev sahipliğini yaptığı açılış partisinde iş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleriyle Bird müdavimleri buluştu. Bird, bu yıl da Şişhane’nin en popüler adreslerinden olacak gibi görünüyor.

İtalyan şeften yeni mönü

Kemal Okan’ın sahibi olduğu, Levent’teki Loft Residence’ın giriş katında hizmet veren Fratelli La Bufala, müdavimlerini bu yaz Sortie’de açtığı yazlık adresinde ağırlamıştı. Mekân, kış sezonu hazırlıklarına mönüsünü yenileyerek başladı. Yeni mönüyü dünyaca ünlü İtalyan şef Rosanna Marziale ile şef Murat Taşdemir birlikte hazırladı.
X