Gündem Haberleri

  Bebeğim iyi misin

  Eyüp SERBEST/İSTANBUL
  20.10.2005 - 01:30 | Son Güncelleme:

  Kazadan yara almadan kurtulan eczacı, öldüğünden habersiz sedyedeki eşinin yüzüne dokunup ‘İlker’im, bebeğim iyi misin?’ diye ağlayarak moral vermeye çalıştı. Bir ilaç firmasında satış temsilcisi olarak çalışan İlker Tutak (28), eczacı eşi Neşe Tutak’la birlikte Büyükçekmece’de oturan asker arkadaşını ziyarete gitti.

  Geç saatlere kadar arkadaşlarıyla sohbet eden çift, Bağdat Caddesi’ndeki evlerine gitmek için 34 ZD 7476 plakalı otomobilleriyle yola çıktı.

  Güvenlik önlemi yetersiz

  Otomobili kullanan İlker Tutak, Yenibosna’ya geldiklerinde sol şeritte hızla ilerlerken yeterince önlem almadan refüj temizliği yapan işçilerin kamyonetini son anda fark etti. İlk olarak dubalara, ardından temizlik işçisi Sefer Koyuncuoğlu’na (50) çarpan otomobil kamyonete de arkadan bindirdi. Koyuncuoğlu yaşamını yitirirken, İlker Tutak sol tarafı parçalanan otomobilinde sıkıştı. Mucize eseri burnu bile kanamayan Neşe Tutak kendi imkanlarıyla dışarı çıktı, polisi ve itfaiyeyi arayarak yardım istedi.

  Elini hiç bırakmadı

  Şok içinde itfaiye ekiplerinin kurtarma çalışmalarını izleyen eczacı kadın, otomobilin kapıları kesilerek kurtarılan eşinin elini hiç bırakmadı. Öldüğünden habersiz eşinin yüzüne dokunan ve sarılan Tutak, ‘İlker’im; bebeğim. İyi misin?’ diyerek gözyaşı döktü. Eşinin ölüm haberini hastanede alan Neşe Tutak sinir krizi geçirdi. Sefer Koyuncuoğlu’nun kamyonette bulunan oğlu Adil Koyuncuoğlu ile diğer temizlik işçisi Hamza Yalçın’ın da yaralı kurtulduğu kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

  Eşe son dokunuş

  Kanlar içinde sedyeye alınan İlker Tutak için ambulans beklenirken, yaşadığını sanan eşi Neşe Tutak başucunda onu böyle bekledi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı