GeriSpor BBP'nin adayları
MENÜ
  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
    0
    • Yazdır
    • A
      Yazı Tipi

BBP'nin adayları

BBP'nin milletvekili aday listesi

ADANA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Şahin Bilgiç
2. Suat Yahşi
3. Kerim Şahin
4. Mehmet Cengiz Kasapoğlu
5. Kemal Yıldırım
6. Orhan Dikici
7. Şenel Erdoğan
8. Musa Mustafa Göçer
9. Mustafa Erçetin
10. Taner Boz
11. Ferhat Celil Gezer
12. Fatma Güven
13. Adem Gonca
14. İrfan Çep
   
ADIYAMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Ziya Kaygusuz
2. Ramazan Baki Şimşek
3. Mehmet Aydın
4. Mehmet Emin Saray
5. Mustafa Demirtaş
       
AFYON İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Seydi İnceosman
2. Mevlüt Çelik
3. Seydi Uysal
4. Hasan Yaylalı
5. Sabri Çetingül
6. Ahmet Bahçe
7. Süleyman Görgöz
   
AĞRI İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Ergin Kara
2. Necati Turan
3. Güven Çelikkaya
4. Orhan Han
5. Veli Demir
   
AMASYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Talip Gün
2. Fatih Peker
3. İhsan Özsoy
       
ANKARA İLİ (01) NUMARALI BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1. Umut Yılmazel
2. Osman Karaaslan
3. Hakkı Aslan
4. Murat Bahadır Akkoyunlu
5. Sırrı Çınar
6. Mustafa Koçak
7. Ahmet Polat
8. Hakan Koçak
9. Yıldız Eriş
10. İrfan Bulut
11. Müzeyyen Renda
12. Hüdaver Özlü
13. Fevzi Ekinci
14. Ergün Şahin
15  Arap Yaşar Şener
   
ANKARA İLİ (02) NUMARALI BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1. Lütfü Şahsuvaroğlu
2. Akif Bindal
3. Asım Beyhan
4. Tevfik Genç
5. Filiz Köstenceli
6. Tacettin Türeli
7. Himmet Reşit Ayhan
8. Rabia Gölbaşı
9. İsmail Önder Aktaç
10. Adem Erkoçoğlu
11. Bahattin Tepeli
12. Mehmet Akdemir
13. Satılmış Korkmaz
14. Ahmet Kılıçoğlu
   
ANTALYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. İrfan Yaman
2. Fuat Menteşeli
3. Hayrullah Demir
4. İsmail Hakkı Akan
5. Ali Yuvalı
6. Durmuş Gül
7. Ramazan Keskin
8. Mehmet Erdal Baytok
9. Nejdet Parmaksızoğlu
10. Mustafa Erüst
11. Mehmet Sabri Özsürekçi
12. Yaşar Olgan
13. Vakkas Önal
   
ARTVİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Ahmet Koçak
2. Perihan Gündüz
   
AYDIN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Yusuf Kurtoğlu
2. Ali İhsan Yılmaz
3. Cengiz Avcı
4. Kemal Ergun
5. Avni Fatih Kaymaz
6. Mehmet Yeter
7. Ahmet Atay
8. Halil Başaran
   
BALIKESİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Halil Metin Can
2. Hatice Eren
3. İsmail Yolgiden
4. Kadir Geraslan
5. Mehmet Avcıoğlu
6. Raşit Kaya
7. Rifat Karan
8. Selami Yazar
       
BİLECİK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Şenel Bostan
2. Mehmet Taşpınar
   
BİNGÖL İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. (aday bildirilmedi)
2. Abdurrahman Karlı
3. Hasan Arıkız
   
BİTLİS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Ahmet Baydaroğlu
2. Kudbettin Bayav
3. İsmail Özügüzel
4. Kasım Tok
   
BOLU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Hayrettin Kulaklı
2. Cemil Gökçek
3. Mehmet Erdoğan
       
BURDUR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Mehmet Kandabaş
2. Sedat Öz
3. Durmuş Demir
   
BURSA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Ekrem Alfatlı
2. Ahmet Yıldız
3. Ali İhsan Biber
4. Rufat Hetemoğlu
5. Mehmet Gönder
6. Durmuş Eker
7. Recep Birinci
8. Lokman Akgün
9. Ahmet Kıran
10. Mustafa Pala
11. Zeki Turan Şanlı
12. Ülkü Sonki Armutçu
13. Şahin Pehlivan
14. Halil Özbek
15. Ömer Tüzün
16. Ahmet Darendelioğlu
   
ÇANAKKALE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Ethem Hırçın
2. Hakkı Ergüven Cebeci
3. Derviş Ortak
4. Sadık Bakır
   
ÇANKIRI İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Ahmet Yılmaz
2. Erdem Sovukpınar
3. Bayram Çelik
   
ÇORUM İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Hasan Çağlayan
2. Nihat Argun
3. Hikmet Durgun
4. Yaşar Okumuş
5. Muammer Yaman
 
DENİZLİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Mehmet Karabay
2. Mehmet Efe
3. Ali Acar
4. Baki Özgen
5. Namık Selçuk
6. Halil İbrahim Yılmaz
7. Zekeriya Akıncı
   
DİYARBAKIR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Abdulkadir Gilgin
2. Mehemet Dadak
3. Mustafa Coşkun
4. Hidayet Akgönül
5. (aday bildirilmedi)
6. (aday bildirilmedi)
7. (aday bildirilmedi)
8. (aday bildirilmedi)
9. (aday bildirilmedi)
10.(aday bildirilmedi)
       
EDİRNE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Ahat Kara
2. Serap Barshan
3. Hasan Arslan
4. Rafi Serdaroğlu
   
ELAZIĞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Ali Yücel Uygur
2. İrfan Sönmez
3. Mustafa Selami Ekici
4. Muhittin Tuncer
5. Selahattin Yiğit
   
ERZİNCAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Aşkın Coşgun
2. Bilal Bulut
3. Ahmet Saka
   
ERZURUM İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Emrullah Önalan
2. Mustafa Altınsoy
3. İsmet Yiğit
4. Hulisi Bayçök
5. Yasemin Holgan
6. Haydar Keleş
7. Çetin Medetoğlu
       
ESKİŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Rahmi Bıyık
2. Ahmet Namık Akdoğan
3. Sabri Artar
4. Vildan Bahar
5. Atakan Turmuş
6. Abdullah Kocakaya
   
GAZİANTEP İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Fevzi Koçoğlu
2. Metin Demirçubuk
3. Zennur Karayılan
4. Adil Küçük
5. Hasan Hamurlu
6. Şenol Bakır
7. Ahmet Yıldırım
8. Eyyüp Sümbül
9. Ahmet Kenan Karataş
10. Eşref Savaş
   
GİRESUN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Yusuf Kocaoğlu
2. Mustafa Çiftçi
3. Hayri Özdemir
4. Halil İbrahim Koç
5. Ahmet Varıcı
   
GÜMÜŞHANE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Nabi Taştan
2. Sami Daltaban
   
HAKKARİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Vedat Cesuroğlu
2. Recep Canlı
3. (aday bildirilmedi)
   
HATAY İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. İsmail Hakkı Kumru
2. Mustafa Oğuzhan
3. Aydın Pado
4. Şükrü Akkoyun
5. Hanefi Katılmış
6. Mehmet Lütfi Kara
7. Mehmet Ali Kurtoğlu
8. Murat Günaydın
9. Edip Çabalak
10. Cemil Devaoğlu
 
ISPARTA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ

1. Hasan Hüseyin Başçiftçi
2. Zeki Hazım Türker
3. (aday bildirilmedi)
4. Hüseyin Yılmaz
5. Halit Turgut 
 
MERSİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
 
1. Enis Öksüz
2. Fahri Özaltın
3. Hacı Ali Zeren
4. Mustafa Kılıç
5. Fatih Helvacı
6. Halit Kireççi
7. Erdoğan Ürkmez
8. Abdullah Tok
9. Kadir Evlik
10. Arkın Dirgen
11. Fikret Yıldız
12. Nedim Terzi
   
 
İSTANBUL İLİ (01) NUMARALI BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1. Mehmet Ceylan
2. Pakize Akbaba
3. Hanefi Bostan
4. Ahmet Lütfi Akkuş
5. Şaban Baybura
6. Ahmet Alaçam
7. Ahmet Korkmaz
8. Yaşar Canbolat
9. İlhami Güneysu
10. Duran Kılıç
11. Metin Sertbaş
12. Metin Cörüt
13. Mehmet Hasan Baklacı
14. Nurten Çelik
15. Ömer Kılıçkaya
16. Çağatay Özdemir
17. Yakup Kaya
18. Fikret Daş
19. Cemal Eğin
20. Nazmi Şekerli
21. Ali İhsan Balta
22. Salih Pınarlı
23. Ali Himmet
24. Özdilek Yılmaz
   

İSTANBUL İLİ (02) NUMARALI BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1. Musa Serdar Çelebi
2. Bahtiyar Çelik
3. Mustfa Mumin Şatıroğlu
4. Aydın Çetiner
5. Şerif Ok
6. Fahri Seçgin
7. Nurettin Ruacan
8. Yavuz Gündoğan
9. Sülayman Balcı
10. Mahmut Kağnıcı
11. Coşkun Kılıç
12. Abdurrahman Mete
13. Ahmet Gümüş
14. İlyas Artan
15. Emin Ali Eminoğlu
16. Şükrü Yüksel Bilgin
17. Recai Erdoğan
18. Alaeddin Özbey
19. Faik Yıldız
20. Engin Karagöz
21. Ahmet Ziya Erçakır
   
İSTANBUL İLİ (03) NUMARALI BÖLGE SEÇİM ÇEVRESİ

1. Servet Avcı
2. İsmail Durak Ünlü
3. Kadir Saçlı
4. Ramazan Durmuş
5. Hikmet Aytek
6. Teyfur İlhan
7. Hakkı Özyurt
8. Nurettin Ruacan
9. İsmet Koçak
10. Şeyh Hamit Akdere
11. Olcay Polat
12. Cansel Ünbay
13. Ali Çelebican
14. Soner Doğan
15. Halis Sezgin
16. Yusuf Tokdemir
17. Adem Akhan
18. Erdoğan Top
19. Yılmaz Küçük
20. Temuçin Doğutaş
21. Fahrettin Adil
22. Ömer Karasu
23. Yılmaz Bilgin
24. Hüseyin Yılmaz
    25. Metin Yalçın 
 
  İZMİR 1. BÖLGE
    1. Yaşar Koç
    2. Recai Topaç
    3. Cavit Babür
    4. Mustafa Oluklupınar
    5. Ayşe Gülen
    6. Haldun Akkoyunlu
    7. Nuray Özyurt
    8. Hasan Ali Aydıner
    9. Meral Ural
    10. Burhanettin Bıkmaz
    11. Ahmet Veysel Türkeş
    12. (aday bildirilmedi)
   
  İZMİR 2. BÖLGE
    1. Ahmet Yenilmez
    2. Mehmet Karanfil
    3. Selahattin Gümüş
    4. Ali Cihangir Ekici
    5. Ahmet Sağlam
    6. Fehmi Akyüz
    7. Dilaver Girgin
    8. Mehmet Hopa
    9. Mehmet Altaylı
    10. Muhittin Uçkan
    11. Zekeriya Kaya
    12. Recai Kaçmaz
   
  KARS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ahmet Semetoğlu
    2. Yüksel Saçaklı
    3. Bülent Karakelle
   
  KASTAMONU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Hüseyin Canal
    2. Hüsnü Çiftçi
    3. Murat Küçükekmekçi
    4. Şaban Kıraç
   
    KAYSERİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ahmet Yurdakul
    2. Çetin Aygül
    3. Ramazan Silay
    4. Ömer Uzunoğlu
    5. Ali Aydoğmuş
    6. Şemsettin Demir
    7. İsmail Topuz
    8. İrfan Çürüttü
   
  KIRKLARELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Hüseyin Razlık
    2. Oktay Kahve
    3. Recep Özcan
   
  KIRŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Üzeyir Tunç
    2. (aday bildirilmedi)
    3. Hatice Gültekin
   
  KOCAELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Hasan Akgül
    2. Sedat Ayhan
    3. Mehmet Akif Tuncer
    4. Ataman Ertuğrul
    5. Zekeriya Yaldız
    6. Nusret Kocaman
    7. Taner Arslan
    8. Şerif Civan
    9. Ömer Kuzu
       
  KONYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Hüseyin Arı
    2. Mehmet Akgül
    3. Mustafa Kabakçı
    4. Mustafa Sarı
    5. Adalet Karahan
    6. Necati Çivlik
    7. Arif Cengiz
    8. Nursel Akgün
    9. Ali Osman Soydoğan
    10. Fehmi Çiftçi
    11. Osman Balcı
    12. Mehmet Can
    13. Abdullah Nacak
    14. Yahya Şeker
    15. Musa Sönmez
    16. Mükremin Gül
   
  KÜTAHYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ebubekir Yiğit
    2. Mehmet Sezgin
    3. Mehmet Tekin
    4. Muzaffer Efe
    5. Osman Parlak
    6. Yahya Daban
   
  MALATYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Cahit Tokmak
    2. Sedat Alataş
    3. Neşet Fırat
    4. Mehmet Sait Çiçek
    5. Harun Oğuz
    6. Recep Ülkü
    7. Halil Gürbüz
   
  MANİSA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Selçuk Özdağ
    2. Tuncay Özfidan
    3. Osman Özkızılcık
    4. Ahmet Arık
    5. Ayşe Güngör
    6. Gürsel Başdemir
    7. Halil İbrahim Gencerler
    8. Özlem Güvener (Kalburcu)
    9. Haşim Tül
    10. İsmail Duysak
   
  KAHRAMANMARAŞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Edip Özbaş
    2. Haşim Yanar
    3. Abdurrahman Bolat
    4. Ahmet Köker
    5. Ökkeş Yorulmaz
    6. İsmail Özcan
    7. Himmet Reşit Ayhan
    8. Gülten Özkars-Taze
       
  MARDİN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Nejat Güneştan
    2. Ahmet Gökalp
    3. İsmail Acu
    4. Engin Baştuğ
    5. Abdullah Turan
    6. Tevfik Bakir
   
  MUĞLA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Kenan Vergili
    2. Nuri Durusoy
    3. Ahmet Gelöz
    4. Bülent Kardaş
    5. Salih Fidan
    6. Mustafa Günaydın
   
  MUŞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mithat Aykan
    2. Sait Demir
    3. Hüseyin Kılıç
    4. (aday bildirilmedi)
   
  NEVŞEHİR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Erdal Bayram
    2. Emir Kabaktepe
    3. Cafer Gezer
   
  NİĞDE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Nurettin Tekin
    2. Bünyamin Karataş
    3. Sinan Eryiğit
   
  ORDU İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Halit Salih Doğruyol
    2. İbrahim Çakır
    3. Zeki Sönmez
    4. Mehmet Kartal
    5. Tuncer Usta
    6. Yıldız Eriş (Akatan)
    7. Murat Gündüz
   
    RİZE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Muhammet Kaçar
    2. Süleyman Sırrı Karaali
    3. (aday bildirilmedi)
   
  SAKARYA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Cengiz Arslan
    2. Mehmet Ali Doğu
    3. Cevat Ayyıldız
    4. Reşat Usturbelli
    5. Yalçın İnan
    6. Kenan Candar
   
  SAMSUN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Orhan Arslan
    2. Mehmet Karabacak
    3. Bilal Mürtezaoğlu
    4. Rasim Kani
    5. Öznur Ural(Özge)
    6. Mustafa Kofoğlu
    7. Yusuf Yazıcı
    8. Hamit Gök
    9. Sefa Genç
       
  SİİRT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
   
    1. Nihat Eren
    2. İhsan Uzun
    3. Seyfettin Şakar
   
  SİNOP İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Rızvan Aksoy
    2. Erol Altaylı
    3. Sırrı Taşkıner
   
  SİVAS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Muhsin Yazıcıoğlu
    2. Nevzat Yanmaz
    3. Mehmet Avcı
    4. Hikmet Kuzu
    5. Osman Çongar
    6. Mustafa Sarıkaya
   
  TEKİRDAĞ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ahmet Emin Yıldız
    2. Gökhan Gülmez
    3. Yücel Oraylı
    4. Mehmet Yıldırım
    5. Cebrail İçer
   
  TOKAT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Naim Yıldız
    2. Hakan Ahmet Bice
    3. Mustafa Köklü
    4. Hatice Durmaz
    5. Hasan Özseven
    6. Ahmet Duran Yalçın
    7. İbrahim Dikmen
   
  TRABZON İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Özcan Ali Hasanoğlu
    2. Cemal Binler
    3. Yaşar Cihan
    4. Mehmet Seyyit Türker
    5. Muhammer Yıldırım
    6. İbrahim Tüfek
    7. İsmail Gürsoy
    8. Musa Malik Yıldırım
   
  TUNCELİ İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Hasan Hayri Kandu
    2. Tahsin Genç
   
  ŞANLIURFA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Nevzat Güneş
    2. Lütfi Kılıç
    3. Mehmet Timuçin
    4. Mehmet Bağrıyanık
    5. Oğuzhan Demiröz
    6. Fadıl Küsel
    7. Ömer Yaylagül
    8. Mehmet Emin Durmuş
    9. Ali Murtaza Halhallı
    10. (aday bildirilmedi)
    11. (aday bildirilmedi)
   
  UŞAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mehmet Ali Metin
    2. Sedat Dülger
    3. Üzeyir Çiçek
   
  VAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Mehmet Zeki Şaylık
    2. Halis Bayramoğlu
    3. Hasan Perihanoğlu
    4. Şemsettin Bakış
    5. Turan Deniz
    6. Mehmet Şaban İnan
    7. Turgay Adıgüzel
   
  YOZGAT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Selahattin Şenliler
    2. Aydoğan Bilir
    3. Ahmet Taşdemir
    4. Necati Erdoğan
    5. Ahmet Aksoy
    6. Ömer Osman Yener
   
  ZONGULDAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ali Osman Özcan
    2. Ayhan Şensöz
    3. Abdülkadir Yedek
    4. Habip Mollaoğlu
    5. İsmail Kocadayı
       
  AKSARAY İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. İsmet Gür
    2. Ahmet Yar
    3. Bayram Övgü
    4. Noman Oylum
   
  BAYBURT İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Osman Piri
    2. Şaban Ayan
   
  KARAMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Süleyman Yılmaz Soysal
    2. Mustafa Alanya
    3. Ali Akgün
   
  KIRIKKALE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Halil Mert
    2. Recep İçin
    3. Yaşar Kaya
    4. Hürriyet Akça (Köyük)
   
    BATMAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Recep Er
    2. Abdulbari Yıldız
    3. Şevki Candan
    4. Kenan Yaprak
   
  ŞIRNAK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. (aday bildirilmedi)
    2. Mustafa Sarı
    3. Hamdi Doğan
   
  BARTIN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Erdal Babür
    2. Kaya Kaplandeniz
   
  ARDAHAN İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ünsal Kılıç
    2. Mehmet Toprak
   
  IĞDIR İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. İlhan Karabağ
    2. Cem Erdem Şimşek
   
  YALOVA İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Ahmet Hamdi Turgut
    2. Ahmet Uzun
   
  KARABÜK İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Erol Keskin
    2. Sefer Açıkdeniz
    3. Mehmet Nuri Aslan
   
    KİLİS İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Abdullah Türkmen
    2. Seydo Yıldırım
   
    OSMANİYE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Turan Güven
    2. Ahmet Kara
    3. Nilgün Poyraz
    4. Ökkeş Şahin Erdem
   
    DÜZCE İLİ SEÇİM ÇEVRESİ
    1. Kazim Çakmakçı
    2. İbrahim Köroğlu
    3. İsmail Bayrak

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle