YOZGAT HABERLERİ

BBP Yozgat Milletvekili Adayları Tanıtıldı

IHA
07.10.2015 - 16:15Son Güncelleme :

BBP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI SELAHATTİN ŞENLİLER, 1 KASIM SEÇİMLERİ İÇİN "SAFINI BELİRLER" SLOGANIYLA YOLA ÇIKTIKLARINI SÖYLEDİ

IHA

BBP Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, 1 Kasım Milletvekili Seçimleri için ’Safını Belirle’ sloganıyla yola çıktıklarını söyledi.
BBP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Birinci Sıra Milletvekili Adayı Selahattin Şenliler, BBP Yozgat İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısında milletvekili adaylarını tanıttı. Son yıllarda Türkiye siyasi hayatında esen rüzgarın, doğru ile yanlışın, hak ile batılın birbirine karışmasına vesile olduğunu, Türkiye’de yaşayan herkesin aynı kilimin desenleri olduğunu ifade eden Şenliler, "İnsanların bir arada ve mutlu yaşayacağı bir ülkeyi el birliğiyle ilmek ilmek dokuyacağız. ’Çözüm süreci’ adı altında PKK’yı güçlendiren, ülkemizi bölünme noktasına getiren, kardeşliğimize göz diken, ’çözülme sürecini’ tüm unsurları ve sonuçları ile birlikte ortadan kaldıracağız. Bu süre içerisinde devleti zaafa uğratan, milleti mağdur edenlerden de hukuk önünde hesabını soracağız. Hiçbir vatandaşımız arasında, ayrımcılık, kayırmacılık yapmayacağız. İnsan haklarına saygılı, huzurlu, mutlu, barış ve kardeşlik içinde yaşanan bir toplum ve Türkiye temel hedefimizdir ve bunun için siyaset yapıyoruz, bunun için çalışıyoruz" dedi. 1 Kasım seçimlerinin haysiyet seçimi olduğunu belirten Şenliler, "Büyük Birlik Partisi olarak insanların yanılmazlığı esası üzerine inşa edilmiş lider karizmalarını ve lider sultalarını reddediyoruz. İslam’a aykırı buluyoruz. İnsan hayatını ve haysiyetini yalnız siyasetin değil, devlet yönetiminin de temeli sayıyoruz. Bu yüzden 1 Kasım’da vatandaşlarımızı haysiyet seçimine çağırıyoruz" diye konuştu.
Şenliler, açıklamasının ardından BBP Yozgat milletvekili adaylarını basına tanıttı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Yozgat haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Yozgat ilinden BBP Yozgat Milletvekili Adayları Tanıtıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 07 Ekim 2015 tarihinde saat 16 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça BBP Yozgat Milletvekili Adayları Tanıtıldı haberi güncellenecektir.

YOZGAT NAMAZ VAKİTLERİ

19 Ocak 2018, Cuma
 • İmsak
  06:24
 • Guneş
  07:52
 • Öğle
  12:57
 • İkindi
  15:29
 • Akşam
  17:51
 • Yatsı
  19:13
Sayfa Başı