MALATYA HABERLERİ

BBP’lilerden Mgtc’ye Ziyaret

IHA
27.10.2015 - 16:53Son Güncelleme :

BBP'LİLERDEN MGTC'YE ZİYARET

IHA

Seçimlere kısa bir süre kala Malatya’da da siyasiler çalışmaları hızlandırdı. Büyük Birlik Partisi Milletvekili adayları, Malatya Gazeteciler ve Televizyoncular Cemiyeti’ni (MGTC) ziyaret etti.
BBP Adayı Av. Sema Altuntaş ve diğer adayları seçim ziyaretleri kapsamında, MGTC Başkanı Mikail Pelit’i ziyaret etti. Burada konuşan Cemiyet Başkanı Pelit, seçimlere kısa bir süre kaldığını belirtti. Pelit,“Sonuç ne olursa olsun mutlaka demokrasinin kazanması gerekiyor. Hukukun işlediği özgür medyanın olduğu bir Türkiye’yi hayal ediyoruz. Sıkıntılı süreçler yaşıyoruz bu aralar. İnanıyoruz ki bu süreçler 1 Kasım seçimlerinin ardından sona erecektir” diye konuştu.
BBP’li Milletvekili adaylarından Sema Altuntaş ise “7 Haziran’da halk iktidara sandıkta cevabını vermiştir. 1 Kasım’da da yine aynı şekilde cevabını vereceğini düşünüyoruz. Tüm yanlış politikalar nedeniyle ülke bu halde. Türkiye gittikçe bir kaos ortamına sürükleniyor. Ve vatandaşlar halk arasında bir kamplaşma güdülüyor. Herkesi birliğe, Büyük Birliğe davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden BBP’lilerden Mgtc’ye Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 16 53’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça BBP’lilerden Mgtc’ye Ziyaret haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı