MALATYA HABERLERİ

BBP’li Adaylar Sevgi Evlerini Ziyaret Etti

IHA
30.10.2015 - 18:22Son Güncelleme :

BBP'Lİ ADAYLAR SEVGİ EVLERİNİ ZİYARET ETTİ

IHA

Büyük Birlik Partisi(BBP) Malatya İl Teşkilatı yöneticileri ve milletvekili adayları seçim propagandasının son gününde sevgi evlerinde kalan çocukları ziyaret etti.
Seçim çalışmalarına sevgi evlerini ziyaret ederek başlayan BBP milletvekili adayları seçim kampanyasının maratonunu yine Sevgi Evlerini ziyaret ederek tamamladı. Ziyarette çocuklara hediyeler veren milletvekili adayları çocuklarla yakından ilgilenip öğretmenlerinden bilgiler aldı. Sevgi evleri ziyaretine BBP Malatya İl Başkanı ve BBP Malatya Milletvekili Adayı Sema Altuntaş, BBP Malatya Milletvekili adayları İbrahim Aygün, Abdullah Akgün ve Mehmet Ayaz ile Parti yönetimi katıldı. Ziyaret sonrası basına demeç veren seçim gezilerine sevgi evleri ziyaretiyle başladıklarını hatırlatan Altuntaş “Seçim kampanyasının son gününü de yine sevgi evlerini ’ziyaret ederek, tamamlayalım’ istedik. Buradaki çocuklarımıza kalem, defter gibi onların hoşuna gidebilecek şeyler dağıttık. Çocuklarımız bu ülkenin teminatı, geleceğimiz ve umudumuz, en fazla yatırımı onlara yapmalıyız. Ülkenin şu anki durumundan dolayı maalesef hepimiz evlerimizde çocuklarımızın geleceğini ve güvenliğini endişe ile takip ediyoruz” diye konuştu. BBP’nin bir fikir ve dava partisi olarak her zaman ülkenin birliği, beraberliği, menfaati ve huzuru için çalıştığını ifade eden Altuntaş, “Büyük Birlik Partisi Teşkilatlarında görev alan herkes herhangi bir siyasi çıkar gözetmeden gerektiğinde çocuklarının süt parasından, gerektiğinde evlerinin nafakasından para arttırarak bu işi yapmaya çalıştılar. Bizim hiçbir siyasi menfaatimiz yok, biz ülkemizin birliği, bütünlüğü ve refahı için bir aradayız ve bu yüzden de herkesi birliğe, Büyük Birliğe davet ediyoruz ve herkesin ülkenin menfaati için çalışması ve gayret etmesi gerektiğini düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden BBP’li Adaylar Sevgi Evlerini Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 18 22’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça BBP’li Adaylar Sevgi Evlerini Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı