« Hürriyet.com.tr
MENÜ

BBC: Maçın kahramanı Rüştü'ydü

Beşiktaş'ın Manchester United'i evinde devirmesi İngiliz basınında geniş yer buldu.

İhsan DÖRTKARDEŞ, İstanbul DHA
SON GÜNCELLEME
 Yorumlar şöyle:

BBC SPORT: Rodrigo Tello ilk yarıda attığı golle Manchester United'in Old Trafford 'da Şampiyonlar Ligi'nde yenilmemiş dizisine son verdi. Tello, 25 metreden Foster'in ulaşamayacağı noktaya falsolu mükemmel vurdu.

Gabriel Obertan, umut vericiydi, ancak, yetersiz kaldı. Danny Welbeck, Federico Macheda, Rafael da Silva ve Darron Gibson'un tecrübesizlikleri ortaya çıktı. Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Rüştü, maçın kahramanıydı. Beşiktaş, birçok gol pozisyonuna girerken bunları değerlendiremedi. Old Trafford'ta, Beşiktaş taraftarları hiç susmadı. Maçın sonunda çılgınca sevinerek galibiyeti kutladı.

TİMES:Manchester United, Şampiyonlar Ligi'ndeki Beşiktaş yenilgisinden sonra büyük bir sorun ile karşı karşıya. Manchester, 18 maç sonra Old Trafford 'ta yenildi. Karşılaşmada, Patrice Evra'ya İbrahim Kaş'ın yaptığı hareket penaltıydı. Manchester'in bu penaltısı verilmedi. Türk takımı gruptan çıkamayacak. Ancak, Manchester'in liderliği de riske girdi. Gözler şimdi son maçtı.

DAİLY TELEGRAPH: Old Trafford'taki yengilgiden sonra Sir Alex Ferguson savunmasını yaptı; talihsizlik. Beşiktaş yenilgisi şok etkisi yarattı. Tello'nun mükemmel şutunda kaledeki Ben Foster bocaladı. Manchester'in dünkü kadrosu çok gençti. Bir anlamda tecrübesizliğin faturası ödendi. Fransız hakem, Stephane Lannoy Manchester'in golünü vermeyerek maçın sonucunu belirlemiş oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler