« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bayrampaşa'da ödül günü

Paşavizyon Gazetesi tarafından düzenlenen “Paşavizyon 2010 Oscarları” yapılan törenle sahiplerine verildi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

TÖRENDEN FOTOĞRAFLAR

Bayrampaşa AKVARYUM AVM ve Özel Bayrampaşa Hastanesi sponsorluğunda düzenlenen tören, Bayrampaşa Yücel Çakmakla Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.

Gece de Spor ve spora desteklerinden ötürü AKVARYUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ Genel müdürü Cengiz ASRAK plaket aldı ,konuşmasında ‘’ önemli olan bu ödülü almak değil gençleri topluma kazandırmak adına bir şeyler yapmak  ve destek vermektir’’ sözleri büyük alkış aldı.

Türkiye’de bir ilk olan Bayrampaşa’daki Amatör Spor’un en iyileri gecesinde, 2010 sezonunda zirvede yer alan isimler ödüllerini alırken, Spor, sanat, siyaset ve basın dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşen muhteşem gecede 8 kategoride çeşitli ödüller dağıtıldı.

Törende ödül alanların tam listesi şöyle;

Bayrampaşa’nın KARE ASI
En iyi kaleci: Tunaspor’dan HAKAN
En iyi defans: Kartaltepe’den VAHAP
En iyi orta saha: Teknikspor’dan ERKAN
En iyi santrafor: Yıldırımbosnadan ONUR

Yılın En Centilmen Oyuncusu
Mehmet Karataş
(İst. Bafraspor’dan)

Yılın En Centilmen Takımı
Bayrampaşa Demirspor

Yılın En başarılı Teknik Direktörü
Mourinho NAZIM (Kartaltepespor)

Yılın En başarılı Kulüp Başkanı
Kenan KIR (Tunaspor)

Bayrampaşa’nın gelecek vaad eden genç yetenekleri
Ozan Şahin (Altıntepsi), Semih Küçük (Teknikspor), Said Akarsu (Bayrampaşaspor), Ahmet Eren Balday (Kartaltepe), Arif Can Baş (İst. Bafraspor), Ercan Kılçık (B.Paşa Demirspor), Şendoğan Girgin (Gürzafer), Gökhan Bodur (Muratpaşa), Emre Ergin (Tunaspor), Onur Bayar (Terazidere), Oğuzhan Hamitoğlu (Yıldırımbosna), Suat Şaşı (Altınaslar)
Ayrıca Gelecek Vaad eden Hocaları : Muratpaşa’yı U-17’de şampiyon yapan Teknik Direktör Sedat Vardar ve Altıntepsispor’u U-17’de şampiyon yapan Teknik Direktör Umut Durmaz

İŞTE BAYRAMPAŞA’NIN AMATÖR SPORDA ALTIN 11’i

1-Tunaspor’dan Hakan
2-Terazidere’den Mustafa
3-Kartaltepe’den Deniz
4-Kartaltepe’den Vahap
5-Tunaspor’dan Ömer
6-Bafraspor’dan Ertuğrul
7-Kartaltepe’den Kubilay
8-Muratpaşa’dan Yalçın
9-Demirspor’dan Sercan
10-Teknikspor’dan Erkan
11-Yıldırımbosna’dan Onur

Basketbol’da
Bayrampaşa Sancakspor Kulüp Başkanı Zülfü KOŞUT
Hocası Levent TOPSAKAL
Kaptanı Emirca KOŞUT
Ve En iyi oyuncu Can Kaan SAĞLAM

Paşavizyon Gazetesi Spor Müdürü Cemil Sağlam yaptığı açıklamada, “Yakından takip ettiğimiz ilçemiz amatör sporuna katkıda bulunmak, spor kamuoyunun dikkatini çekerek var olan milli oyuncularımızın sayısını arttırmak ve Türk sporunda yepyeni bir sinerji oluşturmak için Paşavizyon 2010 Oscarları adı altında bir organizasyon gerçekleştirdik. İlçemiz takımlarında ter akıtan sporcu kardeşlerimiz arasından, yine ilçemizin çok değerli antrenörlerinin seçtiği en iyilerini ödüllendirerek tatlı bir rekabet ortamı oluşturmak istedik. Bu rekabetin tüm spor kulüplerine yepyeni bir heyecan getirmesini ve ülkemiz spor camiasına örnek oluşturmasını temenni ederim” diye konuştu.

 


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler