Gündem Haberleri

  ‘Bayramlaşmaya giden’ iki kız kayıp

  Murat SANDIKÇI/ SAMSUN, (DHA)
  15.10.2007 - 15:35 | Son Güncelleme:

  SAMSUN'da arkadaşları ile bayramlaşmaya gitmek için evden çıkan 13 yaşındaki Elif Döz ile ablası 19 yaşındaki Döndü DÖz kayıplara karıştı. Polise başvuran Döz'ün babası 48 yaşındaki Şaban Döz, kızlarının yaşamından endişe etiğini belirterek bulunmasını istedi.

  Kadıköy Mahallesi'nde ailesiyle birlikte oturan Döndü ile kardeşi Elif Döz, bayramın ikinci günü öğle saatlerinde arkadaşlarıyla bayramlaşacaklarını söyleyerek birlikte evden ayrıldı. İki kız kardeş akşam eve dönmeyince baba Şaban Döz, cep telefonlarını aradı. Ulaşamayınca polise giderek kızlarının hayatından yaşamından endişe ettiğini belirterek bulunmasını istedi. Çocukları ile herhangi bir sorunu olmadığını öne süren Şaban Döz, şöyle dedi:

  “Daha önce hiç böyle bir şey yapmamışlardı. Başlarına bir şey gelmesinden korkuyorum. İkisinin de hayatından endişe ediyorum. Kızlarım kaçırılmış olabilir. Evden çıktıktan sonra arkadaşlarıyla bayramlaşmışlar. Ancak, onlar da nereye gittiklerini bilmiyorlar. Kızlarımın gidebileceği her yeri aradım. İzlerine rastlayamadım.”

  Polis, iki kız kardeşin bulunabilmesi için soruşturma başlattı.

   

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı