Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bayramda ulaşım ücretleri ne kadar olacak?

  Hürriyet Haber
  23 Haziran 2017 - 11:20Son Güncelleme : 23 Haziran 2017 - 11:20

  Bayram da ulaşımın nasıl olacağı vatandaşlar tarafından merak ediliyordu. İETT konu hakkında açıklamada bulunarak bayramda seferlerin yüzde 50 indirimli olacağını açıkladı.

  Bayramın üç günü boyunca metro, hafif metro ve tramvay seferleri, öğleden önce seyrek, öğleden sonraları ise sıklaştırılarak gerçekleşecek.

  İETT otobüsleri, metrobüs, metro, tramvay, Taksim-Kabataş füniküleri ve şehir hatları vapurları ile İstanbul Otobüs A.Ş. ve özel halk otobüsleri yüzde 50 indirimli hizmet verecek. Vatandaşlar her türlü şikayetlerinin çözümü için Beyaz masa 153'ü ve 0 538 095 2023 numaraları WhatsApp hattını arayabilecekler.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden verilen bilgiye göre, arefe ve bayram günlerinde artacak yolcu yoğunluğuna paralel olarak otobüs sefer sayısı artırılacak ve hizmetlerin aksamaması, normal ve ek seferlerin düzenli olarak yapılması için gereken bütün tedbirler alınacak. Bayramın üç günü boyunca metro, hafif metro ve tramvay seferleri, öğleden önce seyrek, öğleden sonraları ise sıklaştırılarak gerçekleşecek.

  .

  Etiketler: metrobüs , bayram , ücret
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı