« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bayram'da ek vapur seferleri

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Türkiye Denizcilik İşletmeleri A.Ş. (TDİ) Şehirhatları İşletmesi Müdürlüğü'nce, Ramazan Bayramı ve yılbaşı dolayısıyla çeşitli hatlarda ek seferler konuldu.

TDİ'den yapılan yazılı açıklamaya göre ek seferler şöyle:

25 Aralık-1 Ocak tarihleri arasında Yalova-Kartal hattında karşılıklı ek seferler gerçekleştirilecek.Eminönü-Kavaklar hattında da 27 Aralık-1 Ocak tarihleri arasında özel gezi seferleri düzenlenecek.Kanlıca-Anadoluhisarı-Arnavutköy ring seferleri ise 27 Aralık-1 Ocak tarihleri arasında yapılacak.Yine aynı tarihlerde Çınarcık'tan hareketle Heybeliada-Sirkeci vapur seferleri gerçekleştirilecek.Yılbaşı gecesi de, Büyükada'dan saat 23.30 hareketle Heybeliada-Burgazada-Kınalıada-Bostancı şeklinde düzenlenen sefer, saat 24.00'te Büyükada'dan başlayarak aynı hatlarda yapılacak.Aynı akşam Karaköy'den Haydarpaşa-Kadıköy'e, Kadıköy'den de Haydarpaşa-Karaköy'e saat 23.30 ve 24.00'te ilave seferler düzenlenecek.

Bu arada, 4 Aralık'ta deneme seferine açılan Sarıyer-Beykoz-Üsküdar-Kadıköy hattında, istenen yolcu sayısına ulaşılamadığı için, 23 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında sefer yapılmayacak.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler