Gündem Haberleri

  Bayram trafiği gece de sürdü

  Hakan KAYA-Ozan URAL/İSTANBUL (DHA)
  15.07.2015 - 07:46 | Son Güncelleme:

  RAMAZAN Bayramı tatilini İstanbul dışında geçirmek isteyen vatandaşlar, İstanbul trafiğinde yoğunluğa neden oldu. Yoğunluk gecenin ilerleyen saatlerinde de devam etti.

  4 günlük bayram tatilini İstanbul dışında geçirmek isteyen tatilciler akşamdan yola çıkınca trafik altüst oldu.

  İSTANBUL TRAFİĞİ ADIM ADIM / Foto Galeri

  Özellikle İstanbul’un Avrupa yakasında TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu ile bağlantı yollarında uzun araç kuyrukları oluştu. Sürücüler saatlerce adım adım ilerlemek zorunda kaldı. Trafik yoğunluğu gecenin ilerleyen saatlerinde de devam etti.

  Bayram trafiği gece de sürdü

  "4 SAATTE GELDİM"

  Trafikte kalan bir vatandaş, "Çanakkale’den buraya 4 saatte geldim. Ama buradan köprüyü geçmek için maalesef aracım hararet yaptı. Aşağı yukarı 1.5 saattir İstanbul trafiğindeyim" dedi.

  Saatlerdir trafikte olduğunu belirten başka bir sürücü de, "Bayram trafiği için erken yola çıktım ama çok trafik var. Yaklaşık 2 saattir trafikteyim" diye konuştu.

  TEM YOĞUN

  Ramazan Bayramı'nı ailesiyle ya da tatil yaparak geçirmek isteyenler, sahurun ardından İstanbul'dan Anadolu'ya doğru yola çıktı. Ankara ve Karadeniz yönüne seyreden binlerce tatilci, TEM otoyolunda uzun araç kuyruklarına neden oldu. Yoğunluk nedeniyle trafik güçlükle seyrediyor.

  Bazı tatilciler ise Düzce'nin Kaynaşlı ilçesindeki gişelerden çıkarak D-100 karayolundan yollarına devam ediyor.

  Bolu ve Düzce Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bayram tatili nedeniyle güzergahlarda oluşabilecek yoğunluğa karşı tedbirlerini artırdı.  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı