Gündem Haberleri

  Bayram bebeğine altın

  Burak GEZEN/ÇANAKKALE, (DHA)
  12.10.2007 - 16:58 | Son Güncelleme:

  ÇANAKKALE'de kamu görevlileriyle halkın bayramlaşma töreni Belediye Sosyal Tesisleri'nde yapıldı. Vali Orhan Kırlı, hastane ziyaretinde bayram sabahı doğan bir bebeğe altın taktı.

  Çanakkale'deki bayramlaşma törenine Vali Orhan Kırlı, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Erhan Akporay, Cumhuriyet Başsavcısı İlmettin Köklü, AKP Çanakkale Milletvekili Mehmet Daniş, CHP Çanakkale Milletvekili Ahmet Küçük, Çanakkale Belediye Başkanı CHP'li Ülgür Gökhan, kamu kurum ve kuruluş temsilcileriyle vatandaşlar katıldı.

  Vali Orhan Kırlı ve beraberindekiler bayram ziyaretlerine Hüseyin Özcan Çocuk Yuvası'ndan başladı. Protokol üyeleri zarfların içinde dağıttıkları bayram harçlıkları ile çocukları sevindirdi. Protokolün bayram ziyareti huzurevi ve hastanelerle sürdü.

  Vali Orhan Kırlı, Çanakkale Devlet Hastanesi Bahattin ve Huriye Demircioğlu Ek Binası'nı ziyareti sırasında, bayram sabahı doğan ve ‘Arda’ adı konulan bebeğe bayram hediyesi olarak küçük altın taktı. Protokol üyeleri, son olarak Denizevi'nde Polis Teşkilatı'yla bayramlaştı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı