Ege Haberleri

EGE

  Bayraklı’nın akıllı hizmet binası

  İZMİR (DHA)
  04.04.2016 - 13:15 | Son Güncelleme:

  Bayraklı Belediyesi’nin Altınyol üzerinde yapımı devam eden hizmeti binası inşaatında sona yaklaşıldı. Hizmet Binasının dış cephe kompozit ve cam giydirme çalışmaları yüzde 75’i geçerken içeride de granit, fayans ve seramik çalışmaları ile altyapı, elektrik ve mekanik çalışmaları tamamen bitti.

  Bayraklı’nın akıllı hizmet binası

  Bayraklı Belediyesi’nin yeni hizmet binasının dış cephe Türkiye’nin en büyük cam üreticisinin lisanslı camları ile kaplandı. Bu cam sayesinde 4 mevsim ısı kaybı en aza indirilecek, dışarıdaki gürültü içeri girmeyecek. Meclis salonu üst düzey mikrofon, ses ve görüntü sistemleri ile donatılacak. Aynı katta siyasi partilere özel grup salonları da bulunacak. Öte yandan binanın giriş katında bulunacak güvenlik, danışma ve üst katında yer alan meclis salonu ile gelir birimi vezneleri için çalışmalar tamamlandı

  Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, binada sık sık incelemelerde bulunarak görevlilerden bilgi alıyor. Başkan Karabağ, geçmişte yaşanan aksiliklere karşın hizmet binası inşaatında önemli bir yol kat ettiklerini belirterek, "Arkadaşlarımız gece gündüz demeden çalışıyor. Bir aksilik olmazsa yaz sonunda yeni binamıza taşınmış olacağız. Gerçek özel bir bina olacak. Bayraklılı hemşerilerimin rahatlıkla ulaşabileceği bin noktada bu binamızı yapıyoruz. Akıllı bir bina olacak. Her türlü teknoloji burada kullanılacak. Geri sayım sürüyor. Bayraklımıza yakışan bir bina olacak" dedi.


  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı