Ege Haberleri

EGE

  Bayraklı'da billboardlı "marka" atağı

  Hürriyet Haber
  20.01.2015 - 01:20 | Son Güncelleme:

  YENİ Kent Merkezi planı ile değişmeye ve gelişen sahil bandı, kentsel dönüşüm projesi ile gelecek yıllarda çarpık yapılaşmadan kurtulma hedefindeki Bayraklı'da ilçe belediyesi tanıtım atağına kalktı. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Bayraklı çok yakında" yazılı bilboardlarla marka kent olma yolunda oldukları mesajı verdi.


  Bayraklı sokaklarındaki billbordlarda Bayraklı Belediyesi'nin ilgi çeken bir afişi asıldı. "Bayraklı çok yakında" başlığıyla dikkat çeken afişde Bayraklı'nın hem sahildeki gökdelenler bölgesi, hem kentsel dönüşüm projesinin gerçekleşeceği tepelerin kuş bakışı fotoğrafı yeraldı. Üzerinde "Bayraklı İzmir'in yeni kent merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Yükselen değeri, turizm ve ticaret fırsatları, yeşil alanları, sosyal ve kültürel projeleri ile marka kent oluyor" yazısı yeralan afişle ilgili konuşan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, "Temizlikten, sosyal ve kültürel faaliyetlere, yeşil alanlardan parklara kadar örnek gösterilen bir ilçe olduk. Herkes Bayraklı'yı konuşuyor. Turizm ve ticareti kalbi Bayraklı'da atacak. Bayraklı'nın gökdelenleri, Turan Bölgesi'ndeki turizm projeleri konuşuluyor. Gelecekte Bayraklı İzmir'in yeni kent merkezi olarak bir numaralı yerleşim yeri olacak. Bu afişle bunu tüm Bayraklılala paylaşmak istedik" dedi.
  Karabağ, 2009'dan bu yana ilçelerinde gözle görülür birçok değişim yaşandığını belirterek "Çarpıcı değişiklikler yaşandı. Eskiden Bayraklı'da oturmak üzülecek bir durummuş gibi algılanırdı. Bugün emlak değerlerinin tavan yaptığı kente dönüşüyor. Markalaşma anlamında önemli adımlar atıldı. Gelecekte Bayraklı İzmir'in yeni kent merkezi olarak bir numaralı yerleşim yeri olacak. Turizm ve ticareti kalbi Bayraklı'da atacak. Bayraklı'nın gökdelenleri, Turan Bölgesi'ndeki turizm projeleri konuşuluyor. Belediye olarak elimizden gelen katkıyı koyuyoruz" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı