İZMİR HABERLERİ

Bayraklı’da Karikatür Yarışmasında Başvurular Bitiyor

IHA
27.10.2015 - 11:58Son Güncelleme :

BAYRAKLI BELEDİYESİ, DÜZENLEDİĞİ ULUSAL KARİKATÜR YARIŞMASINDA BAŞVURULAR İÇİN SONA YAKLAŞILDIĞINI BİLDİRDİ.

IHA

Bayraklı Belediyesi, düzenlediği ulusal karikatür yarışmasında başvurular için sona yaklaşıldığını bildirdi.
Bayraklı Belediyesi, her yaş grubundan tüm karikatürseverleri buluşturmak için düzenlediği yarışmanın son başvuru tarihinin 30 Ekim 2015 Cuma günü olduğunu duyurdu. Yarışmaya, profesyonel ve amatör herkesin katılabileceği ifade edildi. Konu sınırlandırılmasının getirilmediği yarışmada, karikatürlerin renkli veya siyah beyaz olabileceği dile getirildi.
Seçici kurul tarafından Kasım ayı içerisinde değerlendirme yapılacağı öğrenilirken, dereceye girenlere çeşitli ödüller verilecek. Eserler ise şahsen çarşamba veya posta yoluyla cuma gününe kadar Bayraklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü teslim edilecek.
İlk kez bir karikatür yarışması düzenleyeceklerini belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Bu konuda kendisini yetenekli gören herkesi yarışmamıza katılımını bekliyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Bayraklı’da Karikatür Yarışmasında Başvurular Bitiyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 11 58’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bayraklı’da Karikatür Yarışmasında Başvurular Bitiyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı