Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bayrak yarışında 3. olduk

17. Akdeniz Oyunları'nda yüzmede erkekler 4x200 metre serbest bayrak yarışında Türkiye, bronz madalya kazandı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Mersin Olimpik Yüzme Havuzu'nda akşam seansında yapılan erkekler 4x200 metre serbest bayrak finalinde Kemal Arda Gürdal, Nezir Karap, Furkan Deniz Maraşlı ve Doğa Çelik'ten oluşan Türk takımı, 7.25.67'lik derecesiyle üçüncü oldu.

Damiano Lestingi, Gianluca Maglia, Federico Turrini ve Alex Di Giorgio'dan oluşan İtalyan ekibi 7.19.39'luk derecesiyle altın, Simon Guerin, Eric Ress, Ganesh Pedurand ve Benjamin Stasiulis'den oluşan Fransa takımı da 7.19.79'luk derecesiyle gümüş madalyanın sahibi oldu.


SU TOPUNDA SIRBİSTAN'A KAYBETTİK

17. Akdeniz Oyunları'nda erkekler sutopu klasman maçında Sırbistan'a 9-8 mağlup olan Türkiye, oyunları 7'nci olarak tamamladı. Macit Özcan Spor Kompleksi'nde oynanan Türkiye-Sırbistan karşılaşmasının ilk yarısını 3-1 mağlup kapatan milliler, maçtan da 1 sayı farkla 9-8 mağlup ayrıldı.

Sırbistan yarın Fransa'yla klasman maçı yapacak.

800 METREDE DE MEMME ALTINA UZANDI

17. Akdeniz Oyunları'nda yüzmede kadınlar 800 metre serbest hızlı seride İtalyan Martina De Memme altın madalya kazandı.  Mersin Olimpik Yüzme Havuzu'nda akşam seansında yapılan kadınlar 800 metre serbest hızlı seri yarışında De Memme, 8.33.17'lik derecesiyle birinci oldu.

İtalyan Aurora Ponsele 8.40.70'lik derecesiyle gümüş, İspanyol Claudia Dasca Romeu 8.45.41'lik derecesiyle bronz madalya kazandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler