GeriFutbol Bayern Münih 'Davranış Kataloğu' hazırılıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Bayern Münih 'Davranış Kataloğu' hazırılıyor

Bayern Münih 'Davranış Kataloğu' hazırılıyor
refid:12004870 ilişkili resim dosyası

Alman Birinci Ligi takımlarından FC Bayern Münih, oyuncularına transferler konusunda açıklama yapmamaları yönünde “davranış kataloğu” hazırlayacak.

Kulübün sportif direktörü Christian Nerlinger, “tz” gazetesine yaptığı açıklamada, oyuncular için “davranış kataloğu” hazırlayacaklarını, böylelikle oyuncuların kendi sınırlarının gösterileceğini belirtti.

Nerlinger, oyuncularının, Fransız futbolcu Franck Ribery'nin “ben gitmek istiyorum” gibi açıklamalarını kamu oyunda yapmamaları gerektiğini ifade etti.

Bu yeni uygulamanın, yeni teknik direktör Luis van Gaal tarafından da desteklendiğini belirten Nerlinger, Gaal'in çok otoriter olduğunu ve kendisinin de Gaal'i bu konuda destekleyeceğini kaydetti.

Ribery'nin, Bayern Münih'te kalacağını yineleyen Nerlinger, Barcelona ile aynı seviyede olacak güçlü bir takım oluşturma yolunda olduklarını, bu yolda Ribery'nin de çok önemli olduğunu belirtti.

Kulübün başkanı Franz Beckenbauer de Bild gazetesine yaptığı açıklamada, Real Madrid'in bu kadar oyuncu aldıktan sonra Ribery için parası kaldığını düşünemediğini ifade etti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle