BAYBURT HABERLERİ

Bayburt Üniversitesi Aday Memurları İçin Temel Eğitim Semineri

IHA
16.09.2015 - 10:07Son Güncelleme :

TEMEL EĞİTİM SEMİNERİ

IHA

Bayburt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Konferans Salonunda başlayan eğitimler iki hafta sürecek.
Kurs boyunca Bayburt Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Aras Ünsal Başkanlığında Personel Daire Başkanı Fatih Akbaş, Öğrenci İşleri Daire Başkanı Cabir Kartal, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Nazmi Karabulut, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Hayrettin Dilek, Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü Mehmet Şerif Topcu, Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü Emrah Oruç, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü Ünal Gümüşhaneli ve tarafından eğitimler verilecek.
Kurslarda 18 aday memura, 657 sayılı kanun, yazışmalar, Milli Güvenlik bilgileri, tasarruf tedbirleri, Türkiye Cumhuriyet Anayasası, Türkçe Dil Bilgisi kuralları, haberleşme, iletişim, insan hakları, gizlilik ve gizliğin önemi gibi kendilerine gerekli bilgiler verilecek.
Daha sonra aday memurlar temel eğitim süresi boyunca gördükleri derslerden sınava tabi tutulacak. Sınavlarda başarılı olan aday memurlar stajlarını görev yerinde, iş başında yapacak.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bayburt haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bayburt ilinden Bayburt Üniversitesi Aday Memurları İçin Temel Eğitim Semineri hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 16 Eylül 2015 tarihinde saat 10 07’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bayburt Üniversitesi Aday Memurları İçin Temel Eğitim Semineri haberi güncellenecektir.

BAYBURT İLÇELERİ

BAYBURT NAMAZ VAKİTLERİ

21 Nisan 2018, Cumartesi
 • İmsak
  03:53
 • Guneş
  05:26
 • Öğle
  12:24
 • İkindi
  16:08
 • Akşam
  19:10
 • Yatsı
  20:36
Sayfa Başı