Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bay Madonna

  Hürriyet Haber
  19 Mayıs 2000 - 00:00Son Güncelleme : 19 Mayıs 2000 - 00:01

  Madonna, kaşlarını çatsa, dünya basını için haber oluyor. İkinci çocuğuna hamile olan sanatçının tüm dünyada bu derece ilgi görmesinin elbette pek çok nedeni var. Şu sıralar dünya basınında Madonna'nın yerini, sanatçının hayatındaki erkek almış durumda.

  Madonna,ikinci kez hamile kalmaya karar verdikten sonra uzun uzadıya uygun bir baba adayı aradı. İngiliz film yönetmeni Guy Ritchie'nin aranan ve bulunan erkek olduğu anlaşılınca, objektifler bu pek tanınmayan adama yöneldi. Ünlü sanatçı doğacak çocuğunun babasıyla beraber olabilmek için ingiltere'ye taşınmıştı. Hiç durmadan ingiliz erkeklerini çok takdir ettiğini söylüyordu. Madonna'nın bu açıklamaları, geleceğin Bay Madonna'sına duyulan ilgiyi artırdı. Guy Ritchie nasıl biri? Sinema dünyasına adımını atmadan önce nerelerde nelerle meşgul olmuş?

  Genç yönetmen, gangsterlerin dünyasında yetiştiğini söylüyor. ‘‘Lock,Stock and Two Smoking Barrels’’ isimli filminde gözler önüne serilen dünyanın bir parçası olduğuna inanıyor. Fakat Guy Ritchie'nin geçmişiyle ilgili gerçekler bundan ibaret değil.

  Guy Ritchie'yi Madonna ile tanıştıran kişi ünlü şarkıcı Sting'in eşi Trudie Styler. Sevgililer, Bayan Sting'in verdiği bir öğle yemeğinde karşılaştılar. Ritchie, Madonna ile tanışmadan önce manken Tania Strecker ile berabermiş. Damat adayının geçmişi biraz karanlık. Guy Ritchie'nin yüzünü boydan boya kaplayan bir yara izi var. Ayak bileğinde de bir yara izi dikkat çekiyor. (Guy Ritchie, vaktiyle bir aslanın saldırısına uğradığını söylüyor.)

  İngiliz yönetmen çok öfkeli ve kavgacı biri. İngiliz soğukkanlılığını onda görünmüyor. Kısa bir süre önce de Guy Ritchie, Madonna'nın eski sevgililerinden birini bir barda adamakıllı dövmüş. Olayı izleyen bar müşterileri ‘‘Guy Ritchie'nin yumrukları adamın yüzüne balyoz gibi iniyordu’’demişler...

  Guy Ritchie'in çocukluğu Hartfordshire'da soylu üvey babasının malikanesinde geçmiş. Ünlü yönetmenin özbabası da tanınmış bir reklamcıymış. Ritchie, okuldan nefret edermiş. Daha sonra dizilepsi hastası olduğu öğrenilmiş ve okulu terkettikten sonra ailesiyle teması kesip kendi başının çaresine bakmış...

  Madonna'nın ikinci çocuğunun babası, şöhret oyunundan da hiç hoşlanmıyor. Aktörlere, aktristlere acıdığını söylüyor. özel hayatının herkes tarafından bilinmesini hiç istemiyor.

  Besbelli Guy Ritchie, günün birinde Bay Madonna ünvanını taşıyacağını hiç aklına getirmemişti. Ama bu ünvan ile tanındı...

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı