Teknoloji Haberleri

  “bavul.com”dan Turkcell'lilere özel fırsat

  Hürriyet Haber
  03.09.2012 - 14:47 | Son Güncelleme:

  “bavul.com” uçak ve otobüs biletlerinin ardından otel rezervasyonlarını da hizmetine dahil etti.

  Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, “www.bavul.com” kullanıcıları artık dünyanın dört bir yanında 2 yıldızdan 5 yıldıza kadar 100 binden fazla otele erişilebiliyor. Tüm oteller Turkcell'lilere özel avantajlı fiyatlarla sunuluyor.

  Sunduğu yeniliği bir de kampanya ile destekleyen “bavul.com”, yurt içi veya yurt dışı otel rezervasyonu yapan herkese eylül ayı boyunca Atlasjet'ten tek yön yurt içi uçak bileti hediye ediyor. Bu kampanyanın dışında sitede, sık sık yenilenen avantajlı fiyat ve kampanyalar, anlaşmalı kurumlara sağlanan imkanlar ve Turkcell'lilere özel indirimler bulunuyor.

  Ziyaretçiler, “bavul.com”un navigasyon özelliği sayesinde, otellerin oda özelliklerinden lokasyonuna, fotoğraflarından kullanıcı yorumlarına kolayca ulaşabilecek. Otel tanıtım sayfalarında yer alan harita özelliği sayesinde otelin harita üzerindeki konumuna göz atmaları ve şehirler hakkında rehber niteliğinde bilgiler içeren “Şehir Rehberi” bölümleri ile seyahate hazırlanmaları mümkün oluyor. Tüm bu içeriklere akıllı cep telefonlarından da erişilebiliyor.

  Otel rezervasyonlarının yanı sıra yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, yurt içi otobüs biletleri ister cepten ister webden satın alınabiliyor.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı