« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Baturoğlu: İyi bir kura çektiğimizi düşünüyorum

Trabzonspor Başkanı Yardımcısı İbrahim Baturoğlu, Fortis Türkiye Kupası'nda iyi bir kura çektiklerini belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Baturoğlu, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un hedeflerinin her zaman üst sıralar olduğunu vurgulayarak, “Fortis Türkiye Kupası'nda takımımız, Gençlerbirliği, Manisaspor, Kırıkkalespor ve Adana Demirspor ile karşılaşacak. İyi bir kura çektiğimizi düşünüyorum. Grupta birinci olmak için mücadele edeceğiz” dedi.

Baturoğlu, Trabzonspor'un performansının iyi olduğu sürece hem ligde hem de kupada başarılı sonuçlar alabileceğini ifade ederek, “Trabzonspor'un hedefi her zaman üst sıralarda yer almaktır. Amacımız, hem ligde hem de kupada şampiyonluğa ulaşmak. Bunu yapabilecek gücümüz var. Zaten hedef olmadıktan sonra başarı olmaz. Trabzonspor'da hedefi olan bir takımdır” diye konuştu.
Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas ise karşılaşacakları takımların kendileri için önemli rakipler olduğunu söyledi.
Kafkas, grupta oynanacak maçların Trabzonspor ve rakipler için futbol sınırları içerisinde başlayıp futbol sınırları içerisinde bitmesini temenni ettiklerini belirterek, “Türkiye liglerinde 'büyük takım, küçük takım' olgusu sona erdi. Her takım bizim için önemli rakiptir. Gruptaki rakiplerimiz de öyle” diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz