Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Batuhan yine rahat durmadı

Yeni sezon öncesi Gaziantepspor'a kiralanan genç futbolcu Batuhan Karadeniz, kırmızı-siyahlı kulüpte oynamak istemediğini dile getirdi ve Gaziantepspor'dan ayrıldı.

ÖVÜNÇ ÖZDEM - İSTANBUL / DHA
SON GÜNCELLEME

Oyuncunun menajeri Ahmet Bulut, Batuhan'ın kendi kararı ile Gaziantepspor'dan ayrıldığını ve önümüzdeki sezon hangi kulübün formasını giyeceğinin henüz belli olmadığını söyledi.

Beşiktaş'a dönüp dönmeyeceğinin de netleşmediğini belirten menajer Bulut, önümüzdeki günlerde Batuhan'ın yeni kulübünün netleşeceğini dile getirdi.

Batuhan, Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'ye basında yer aldığı gibi "Ben seneye Beşiktaş'ta olurum ama sen olur musun bilemem hocam" şeklinde bir konuşma yapıp yapmadığı sorusuna ise "Benim Mustafa Hocam ile konuştuğumuz bizim aramızda kalsın. Böyle bir şey yok kensinlikle. Ben Mustafa Hoca'nın yanında çekinerek oturan bir insanım. Benim Beşiktaş ile hiçbir sorunum yok" sözleriyle yanıt verdi.

18 yaşındaki genç oyuncu, Mustafa Denizli ile yaşadığı sorunların yanı sıra, geçtiğimiz sezon Fenerbahçe-Eskişehirspor maçından 1 gece önce kamptan kaçmasıyla da gündeme gelmişti.

Batuhan ayrıca, Gaziantepspor ile idmanlara katılması gerekirken, Çeşme'de tatil yaparken görüntülenmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz