« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Batuhan için yeni sayfa açıldı

Batuhan Karadeniz’in menajeri Ahmet Bulut, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada “1 hafta önce Batuhan’ın Beşiktaş’tan ayrılacağını aklımdan bile geçirmiyordum” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BATUHAN BÜYÜK BİR KAYIP, SERDAR'IN DERDİ PARAYDI

Mustafa Denizli’nin Batuhan’ın kalmasını istemesi durumunda, genç futbolcuyu hiçbir takımın alamayacağını belirten Bulut, “Demek ki Denizli’nin aklında Batuhan yoktu. Oysa Beşiktaş’ın yeni gelen yönetimi Batuhan’a sıcak bakıyordu. Batuhan için yeni sayfa açıldı. Eskişehir’de çıkış yakalayıp, Avrupa’ya gitmeyi amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

DENİZLİ KALMASINI İSTESEYDİ BATUHAN’I HİÇBİR TAKIM ALAMAZDI

Batuhan'ın takımdan ayrıldığı için biraz burukluk yaşadığını söyleyen Ahmet Bulut, "Çünkü bu sezon A Takım’da olmasını bekliyorduk." dedi.

Mustafa Deniz'linin büyük olasılıkla Batuhan’ı düşünmediği için Eskişehirspor’a bu transfer için izin verildiğini vurgulayan Ahmet Bulut, "Eğer Mustafa Denizli kalmasını isteseydi; Batuhan’ı hiçbir takım alamazdı. Demek ki Denizli’nin aklında Batuhan yoktu. Bu karara saygı duyuyoruz." şeklinde konuştu.


KARAR BİZİM İÇİN TAM ANLAMIYLA SÜPRİZDİ

Kararın kendileri için sürpriz olduğunu belirten Ahmet Bulut, "Beşiktaş’ın yeni gelen yönetimi Batuhan’a sıcak bakıyordu. Ben bir hafta öncesine kadar Batuhan’ın Türkiye’de bir başka takıma kiralık ya da satılık olarak gideceğini aklımdan bile geçirmiyordum. Benim düşüncem Batuhan’ın tekrar A Takıma alınacağı yönündeydi. Aklımızda Beşiktaş’ın dışında tek alternatif olarak Avrupa vardı. Çalışmalarım buna yönelikti. Ama artık bu tür hesapları yapmak kimseye bir şey kazandırmaz. Batuhan için yeni sayfa açıldı. Eskişehir’de çıkış yakalayıp, Avrupa’ya gitmeyi amaçlıyoruz. Bunu kısa zamanda gerçekleştiririz diye umuyorum." ifadeleriyle sözlerini bitirdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler