Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Batuhan Eskişehir'de

Siyah beyazlılar, teknik direktör Mustafa Denizli ile yıldızı bir türlü barışmayan genç oyuncunun bonservisi karşılığında Es Es’ten 2 milyon Euro alacak.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

VE Batuhan Karadeniz yuvadan uçtu... Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören ve futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ile iki saat süren bir toplantı yapan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, “Batuhan Eskişehirspor’a uyum sağladı. Geçen yıl onun yokluğunu çok aradık. Batuhan’ı Eskşehirspor’da görmek istiyoruz” dedi.
Demirören ise şöyle konuştu: “Biz bu oyuncunun bonservis bedelini 5 milyon Euro olarak tespit ettik. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli’nin raporu doğrultusunda kendisinden faydalanamayacağımızı düşündüğümüzden dolayı satışa çıkardık. İstediğimiz rakamı vermelisiniz.”
Denizli’nin raporu
Bunun üzerine Ünal, “Başkanım, biz Süper Lig’e katılım bedelini sizin kadar yüksek almıyoruz. Eskişehir’de inanılmaz bir Beşiktaş sempatisi var. Bu sempatiye de sizin duyarlı kalacağınızı umuyoruz.
Telefon trafiği
Bu nedenle kulübümüzün menfaatlerini düşünerek 2 milyon Euro teklifi ediyoruz” şeklindi konuştu. Bunun üzerine Demirören ve Adalı yöneticilerle kısa bir telefon görüşmesi yaptıktan sonra, Batuhan’ın Eskişehirspor’a verilmesi konusunda karar aldı.

14 maçta 2 gol attı

SİYAH beyazlı takımın bonservisiyle Eskişehirspor’a verdiği genç oyuncu Batuhan Karadeniz, eski takımında performansından çok özel hayatıyla gündeme geldi. Beşiktaş formasıyla Süper Lig’deki ilk deneyimini 19 Ağustos 2007 tarihinde Kasımpaşa karşısında yaşayan genç oyuncu, siyah beyazlı formayla ligde 14 karşılaşmada sahaya çıktı, 2 gol attı.


Bunları da Beğenebilirsiniz