« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Batuhan Es - Es'e çok yakın

Batuhan Karadeniz'i kadrosuna katmak isteyen Eskişehirspor, mutlıu sona çok yakın.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Gineli Youla'nın büyük bir krizle takımdan kopma noktasına gelmesinin ardından, gol bölgesindeki sorunu çözmek için çalışmalarına hız veren Eskişehirspor, Beşiktaş ile anlaşma noktasına geldi.

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Radyospor'da Aydın Cingöz ile Haber Aktif programında yaptığı açıklamada, "Beşiktaş ile  Batuhan'ın transferi için görüşmeler olumlu devam ediyor. Diyebilirimki yüzde 90 oranında anlaştık. Batuhan Karadeniz ile her konuda anlaştık Batuhan'da bu takımda forma giymek istiyor. Bir aksilik çıkmazsa bu transferi bitireceğiz" dedİi.

Batuhan'ın "yaramazlık" yaptığını da ifade eden Zeydan, "Geçen yıl bu futbolcuya tölaranslı davrandık. Biraz yaramaz ama bu dönem daha sorumlu olacağına inanıyoruz ayrıca Batuhan'ı camia olarak çok seviyoruz" diye konuştu.

YOULA'YA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM
Yönetim ve Teknik Direktör Rıza Çalımbay hakkında ağır ifadeler kullananan ve şehri terkeden Youla'nın Eskişehirspor'a geri dönüşünün kesinlikle mümkün olmadığını söyleyen Zeydan, "Youla'ya aldığı parayı ve hakkımı helal etmiyorum. Bu takım ona çok şey verdi. Onu alacak takımda bilsinki elinde bir bomba tutacak" şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz