« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Batuhan en büyük transferimiz

Geçen yıl M.United’ın istediği genç yıldızı göklere çıkaran başkan Yıldırım Demirören, "Bu genç Beşiktaş’ın değil, Türk Milli Takımı’nın da gururu olacak" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
YILDIRIM Demirönen hem gururlu, hem de mutlu. Karadeniz Oyunları’nda Gürcistan karşısında milli forma altında, biri kendi kalesine olmak üzere attığı 5 golle tüm dikkatleri üzerine çeken Batuhan Karadeniz, Beşiktaşlıları da sevince boğdu. Başkan Yıldırım Demirören, telefonla görüştüğü şube sorumlusu Celal Kolot’a, "Bu sezon Beşiktaş için en büyük transfer alt yapıdan yetişen Batuhan’dır" dedi.

Demirören sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu genç sadece Beşiktaş’ın değil, Türk Milli Takımı’nın da gururu ve gelecekteki yıldızı olacak. Artık taraftarlarımız Batuhan ismini sık sık duyacak. Geçen sezon Batuhan’ı M.United istedi. Astronomik para teklif etti ama bizim paraya değil Batuhan’a ihtiyacımız olduğunu söylediğimde ne kadar haklı olduğum ortaya çıktı." Batuhan hakkında alt yapı sorumluları Mehmet Ekşi, Fikret Demiral, Sarp Yiğit, Metin Uzun’dan bilgiler aldığını kaydeden teknik direktör Ertuğrul Sağlam ise şunları söyledi: "Beşiktaş alt yapısı her zaman olduğu gibi futbolcu kaynağı. Batuhan gibi geleceğin yıldız adaylarını takip ediyorum. Ona hazırlık maçlarında şans vereceğim. Batuhan’dan ümitliyim."

Bunları da Beğenebilirsiniz